Zoekresultaten "FB 70"
Dynamo
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Lengte [mm] | 1555 |
| Ribbenaantal | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET2 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| TecDoc-motornummer | 28384 |
| Voor OE nummer | 12121704399, 12129063428, 12129064619 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -36%
Zwart, Rubber, Polyester, Dynamo
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Bouwjaar tot | 04-1998 |
| Lengte [mm] | 1555 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Dynamo
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Lengte [mm] | 1555 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Dynamo
| Lengte [mm] | 1555 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester, Airco compressor
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Bouwjaar tot | 04-1998 |
| Lengte [mm] | 908 |
| Aangedreven aggregaten | Airco compressor |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 6,30 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 6,00 |
| Binnendiameter [mm] | 18,00 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 22,10 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 8,00 |
| Binnendiameter [mm] | 8,05 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 11,00 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Airco compressor
| Aangedreven aggregaten | Airco compressor |
| Lengte [mm] | 906 |
| Ribbenaantal | 5 |
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
- -40%
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -37%
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Airco compressor
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aangedreven aggregaten | Airco compressor |
| Lengte [mm] | 906 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 17,80 |
- -6%
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 8,00 |
| Binnendiameter [mm] | 8,09 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 11,12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -75%
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 6,00 |
| Binnendiameter [mm] | 18,00 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 22,10 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -52%
