Zoekresultaten "F-955"
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| TecDoc-motornummer | 27963 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -36%
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| TecDoc-motornummer | 27963, 28098 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Let op de serviceinformatie | |
| Dikte [mm] | 33 |
- -34%
- -33%
M 12x1.5, bruin
| Schroefdraadmaat | M 12x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
Hydraulisch, Aanvoerzijde, Afvoerzijde
| TecDoc-motornummer | 27963 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Brandstofleiding, M12x1,5
| TecDoc-motornummer | 28098, 27963 |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Brandstofleiding, M12x1,5
| TecDoc-motornummer | 28098, 27963 |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin, M10x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie, Zonder druksensor
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie, Zonder druksensor
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie, Zonder druksensor
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie, Zonder druksensor
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, M10x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 4,4 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Vooras, Thermoplastic
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras |
| Lengte [mm] | 100 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Vooras, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Vereist aantal stuks | 3 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -40%
VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 0 |
| Hoogte [mm] | 0 |
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG, TOYOTA, SUZUKI, SMART, SKODA, SEAT, RENAULT, PSA, PORSCHE, PEUGEOT, OPEL, MITSUBISHI, LEXUS, LANCIA, GM, FIAT, DS, DAIHATSU, CITROEN, CHRYSLER, BMW, ALFA ROMEO, AUDI, ABARTH, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 0 |
| Compressor ID | 7SE, 6SE, 5SL, 5SE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG
| Hoogte [mm] | 19,6 |
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG, TOYOTA, SUZUKI, SMART, SKODA, SEAT, RENAULT, PSA, PORSCHE, PEUGEOT, OPEL, MITSUBISHI, LEXUS, LANCIA, GM, FIAT, DS, DAIHATSU, CITROEN, CHRYSLER, BMW, ALFA ROMEO, AUDI, ABARTH, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Compressor ID | 7SE, 6SE, 5SL, 5SE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, Euro 5, 4 mm PIN
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Vereist aantal stuks | 3, 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Blokkenscheiding | |
| TecDoc-motornummer | 28098, 27963 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -47%
Euro 5, M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Vereist aantal stuks | 3, 4 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Emissienorm | Euro 5 |
| TecDoc-motornummer | 28098, 27963 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blauw, PU (Polypropyleen)
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | PU (Polypropyleen) |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -33%
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 90-870-009 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder PAG compressorolie, Ovaal, PAG 46, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 160 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -15%
Voor voertuigen met stuur links, MQ250, 0EJ, Kunststof
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Type versnellingsbak | MQ250 |
| Bouwjaar tot | 02-2013 |
| Voor PR nummer | 0EJ |
| Materiaal | Kunststof |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,05 |
| Schroefdraadmaat | 12 X 9 |
| Remsysteem | SACHS |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 65 |
- -61%
Aanvoerzijde, Hydraulisch, Afvoerzijde
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Vereist aantal stuks | 16 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Hoogte [mm] | 33 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TPE (thermoplastische elastomeer), Versnellingsbak zijde, Vooras links, Vooras rechts
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Steek wielbouten (mm) | 94 |
| Aantal boringen | 6 |
| Gatdiameter [mm] | 10,40 |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| Type askoppeling | Askoppelingsschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder PAG compressorolie, Ovaal, PAG 46 YF, PXE14
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 140 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | PXE14 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -33%
Met uitlaatpijpkoeling, 059 919 523A, voor de radiateur
| Alternatief artikel | 82.336 |
| Uitlaatsysteem | Met uitlaatpijpkoeling |
| Voor OE nummer | 059 919 523A |
| Inbouwplaats | Voor de radiateur |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 82.336A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
