Zoekresultaten "D 64"
Met adapter, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter, Met aansluitstuk |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4, 3 |
| Buislengte [mm] | 2500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Aantal | 159 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
M12 x 1,25, 14 mm, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode
| Vonklengte [mm] | 4,7 |
| TecDoc-motornummer | 37423 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aansluituitvoering ring (bekervormig), Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 28,5 |
| Versie | Bi-Hex |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE, Bougieschacht bobine, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Weerstand [Ohm] | 0,50 |
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| TecDoc-motornummer | 37423 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE, Bougieschacht bobine |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -14%
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 19 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SET |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 150 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | 6SAS14A |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -29%
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| TecDoc-motornummer | 37423 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat
| Lengte [mm] | 600 |
| Lengte (inch) | 24 |
| Technisch informatienummer | Flat |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 64 21 8 840 613, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64 21 8 840 613 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, 11 51 8 486 849
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 11 51 8 486 849 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Motorblok, M10x1
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwplaats | Motorblok |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Geluidsensor
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -65%
M10x1
| Sleutelwijdte | 24 |
| TecDoc-motornummer | 37423 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
Electrisch, 11 51 8 651 287, Zonder houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 11 51 8 651 287 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal [l/h] | 800 |
PAG 46 YF, R 1234yf, 6SAS14A, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 6SAS14A |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -67%
Carbon filter
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -64%
Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Gewicht [g] | 15,7 |
| Voor OE nummer | 13628644376 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -65%
