Zoekresultaten "D 119"
55,7/17,0, voor voertuigen met airco, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, F-233593.XX
| Diameter 1/2 [mm] | 55,7/17,0 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Breedte [mm] | 39,4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal groeven | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor fabrikantnummer | F-233593.XX |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 9 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan passagierszijde, Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Flat blade wisserblad
| Aantal portieren | 5 |
| Lengte [mm] | 475 |
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Flat blade wisserblad, U
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 21 |
| Lengte 2 [inch] | 19 |
| Aanvullende informatie | ALTERNATIVE VISIOFLEX SET |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Bruin, M12x1,5, BSG 90-840-043
| Kleur | Bruin |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Componentennummer | BSG 90-840-043 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
O-ring, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Dwarsdoorsnede afdichtring | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 52,5 |
| Dikte [mm] | 4,5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Voor voertuigen met stuur links, Voor
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Voor |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Voor
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Voor |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco, Met vrijlooppully, Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Bouwjaar vanaf | 05-2003 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Lengte 1 [mm] | 1873 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Voor
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Voor |
- -38%
Bruin, M12x1,5
| TecDoc-motornummer | 18836, 17070 |
| Kleurmarkering | Bruin |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
580 745K, 580 745, 580 689K, 580 689
| TecDoc-motornummer | 18836, 17070 |
| Voor artikelnummer | 580 745K, 580 689K, 580 617K, 580 616, 660 689R, 660 616R |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1.880.745K, 1.880.745, 1.880.689K, 1.880.689
| TecDoc-motornummer | 18836, 17070 |
| Voor artikelnummer | 1.880.745K, 1.880.689K, 1.880.617K, 1.880.616, 1.660.689R, 1.660.616R |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driepunts-bevestiging, voor voertuigen met stuur links, Met schroeven, Voor
| Aantal schroeven | 3 |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Inbouwplaats | Voor |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -28%
Buislamp, C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 475 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Passende adapter | 1 |
| Lengte (inch) | 19 |
| Aantal adapters | 8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met pakking, met veer, grijs
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met veer |
| Kleurmarkering | Grijs |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Lengte [mm] | 525 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Passende adapter | 1 |
| Lengte (inch) | 21 |
| Aantal adapters | 8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
AZQ, BME, 6Y-3-765552, 6Y-3-765553
| Motorcode | AZQ, BME |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 6Y-3-765552 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 6Y-3-765553 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, Metaal
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte 1 [mm] | 79 |
| Lengte 2 [mm] | 162 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 60 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
- -47%
Pijpfilter, Metaal
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte 1 [mm] | 79 |
| Lengte 2 [mm] | 162 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 60 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, M12 x 1,5, Met afdichtring
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| TecDoc-motornummer | 17070 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -37%
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), BME, Dynamo, AZQ
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Motorcode | BME, AZQ |
| Bouwjaar vanaf | 08-2003 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Lengte [mm] | 1873 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.5, open sensorconstructie
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -33%
NTC, Female, Kunststof
| Versie | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geklemd, 06A919501, NTC, met montagemateriaal
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 06A919501 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
BME, 6Y-3-765553, AZQ, 6Y-3-765552
| Motorcode | BME, AZQ |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 6Y-3-765553 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 6Y-3-765552 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Dynamo, voor voertuigen met airco
| OE adviseert om de complete set te vervangen | |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Met PAG compressorolie, Ovaal, PAG 46, 6SE12C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 133 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 17 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SE12C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -21%
