Zoekresultaten "CJ8"
VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 Class 6, Ford WSS-M6C65-A2, FMVSS 116 DOT 4, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, Fles
| Specificatie | SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 505.550, 017.736 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B00
| Bouwjaar vanaf | 02-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 63 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 610 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
75W-90, Volvo 97312, Scania STO 1:0, MB 235.9
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo 97312, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Mack GO-J, Iveco, DAF, Arvin Meritor 076-N |
| Specificatie | Scania STO 2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, Fles
| Specificatie | SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kan, ASTM D4985, Liebherr MD1-36-130, DTFR 29D110 (MB 326.
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificatie | ASTM D4985, Liebherr MD1-36-130, DTFR 29D110 (MB 326., VW TL-774 F (G12+), JASO M325, Komatsu 07.892, John Deere JDM H5, ASTM D4656, Ford WSS-M, BS 6580, AFNOR NFR 15-601, SAE J1034, Renault Type D, Volvo VCS, GM 6277M, VW TL-774 D (G12), MAN 324 Typ SNF, ASTM D3306, MTU MTL 5048 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fles, SAE J1034, John Deere JDM H5, DTFR 29D110 (MB 326.
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificatie | SAE J1034, John Deere JDM H5, DTFR 29D110 (MB 326., Volvo VCS, Liebherr MD1-36-130, ASTM D3306, ASTM D4656, Renault Type D, JASO M325, BS 6580, MTU MTL 5048, AFNOR NFR 15-601, ASTM D4985, Ford WSS-M, Komatsu 07.892, VW TL-774 F (G12+), VW TL-774 D (G12), GM 6277M, MAN 324 Typ SNF |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Synthetisch, Fles, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, FMVSS 116 DOT 4, VW 501.14, ISO 4925 class 6
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, VW 501.14, ISO 4925 class 6, Saab 93165410, GM 19299570, BMW/Mini 83 13 0 139, SAE J1704 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Wielzijde, Vooras, Kruiskoppeling, met klemmen
| Hoogte [mm] | 146 |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
- -23%
Kan, ASTM D3306, VW TL-774 D (G12), VW TL-774 F (G12+)
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificatie | ASTM D3306, VW TL-774 D (G12), VW TL-774 F (G12+), BS 6580, NATO S-759, ASTM D4656, ASTM D4985, Renault Type D, Toyota TSK 2601G-8A, JASO M325 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
75W-90, VW 501.50, MIL-L-2105, API GL-5
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | VW 501.50, MIL-L-2105, API GL-5, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
IK16TT, CNG/LPG, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| TecDoc-motornummer | 18836, 17070 |
| Vereist aantal stuks | 3 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, Fles
| Specificatie | SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Fles, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4, SAE J1704
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4, SAE J1704 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925 Class 4
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925 Class 4, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 0,977 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK16TT, 101-905-601B, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| TecDoc-motornummer | 18836, 17070 |
| Vereist aantal stuks | 3 |
| Voor OE nummer | 101-905-601B |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Vooras
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Lengte [mm] | 146 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7603 A/CU, Koper
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Fles, ASTM D4656, VW TL-774 D (G12), NATO S-759
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificatie | ASTM D4656, VW TL-774 D (G12), NATO S-759, ASTM D3306, Toyota TSK 2601G-8A, Renault Type D, ASTM D4985, VW TL-774 F (G12+), BS 6580, JASO M325 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 4,585 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, Kan
| Specificatie | SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Kan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, VW 501.50, MIL-L-2105, API GL-5
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | VW 501.50, MIL-L-2105, API GL-5, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Wielzijde, Kruiskoppeling, met klemmen
| Hoogte [mm] | 146 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
- -43%
Synthetisch, Fles, DOT 4
| Gewicht [kg] | 1,15 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Synthetisch, Fles, DOT 5.1
| Gewicht [kg] | 1,14 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 3,696 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, VW TL-774 D (G12), ASTM D4656, ASTM D3306
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | VW TL-774 D (G12), ASTM D4656, ASTM D3306, ASTM D4985, NATO S-759, Renault Type D, JASO M325, BS 6580, Toyota TSK 2601G-8A, VW TL-774 F (G12+) |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
