Zoekresultaten "BMW LT-2"
Volvo 97308, Toyota, Special Honda MTF-II, Peugeot Citroen (PSA
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Volvo 97308, Toyota, Special Honda MTF-II, Peugeot Citroen (PSA
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ND4 6/1, VW G G 50, VW G 009 317, Deels synthetische olie
| Versnellingsbaknummer | ND4 6/1 |
| Vulling [l] | 1,8 |
| Specificatie | VW G G 50, VW G 009 317 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97308, 97309, FIAT 9.55550-MZ1, BMW MTF LT-2 |
| API specificaties | GL-4+, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W, Fles, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
75W, Jerrycan, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
75W, ND4 6/1, VW G 052 178, Toyota
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Versnellingsbaknummer | ND4 6/1 |
| Vulling [l] | 1,8 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3, G 070 726, G 060 726, G 055 512, G 052 726, G 052 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMW 83 22 7 533 818, 08885-81081, 08885-81001 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Natuur, MB 236.25, RENAULT DC4
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Natuur |
| Specificatie | MB 236.25, RENAULT DC4, RENAULT BOT 450, Renault EDC-7, Renault EDC 6-S, 68044345EA/GA, FIAT 9.55550-MZ6, FORD WSS-M2C200-D2, PSA 9734 S2, DODGE/VOLVA BOT 341, FFL-3, Dia Queen SSTF-I, BMW MTF LT-5, MB 236.21, BMW FFL-4, BMW DCTF-1, ATF-DCG-II |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3
- -65%
75W, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037 |
| Versnellingsbaknummer | ND4 6/1 |
| Vulling [l] | 1,8 |
- -55%
Fles, Synthetisch, MTF-LT-5, VW TL 525 29-C
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | MTF-LT-5, VW TL 525 29-C, Renault EDC 6-speed, Ford WSS-M2C-200-D2, Pentosin FFL-3, BMW DCTF-1, PSA 6DCT451, Renault BOT 450, MB 236.21, Pentosin FFL-4, VW TL 521 82, PSA DCS 6-speed, Dia Queen SSTF-I, BMW MTF LT-5, Ford WSS-M2C936-A |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Type versnellingsbak | DSG |
| Hoeveelheid | Liter |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V10-3223, V10-3025 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Jerrycan, Synthetisch, MTF-LT-5, VW TL 525 29-C
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | MTF-LT-5, VW TL 525 29-C, Renault EDC 6-speed, Ford WSS-M2C-200-D2, Pentosin FFL-3, BMW DCTF-1, PSA 6DCT451, Renault BOT 450, MB 236.21, Pentosin FFL-4, VW TL 521 82, PSA DCS 6-speed, Dia Queen SSTF-I, BMW MTF LT-5, Ford WSS-M2C936-A |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V10-3223, V10-3025 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Vat, Synthetisch, MTF-LT-5, VW TL 525 29-C
| Breedte [mm] | 380,0 |
| Lengte [mm] | 380 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Hoogte [mm] | 605 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | MTF-LT-5, VW TL 525 29-C, Renault EDC 6-speed, Ford WSS-M2C-200-D2, Pentosin FFL-3, BMW DCTF-1, PSA 6DCT451, Renault BOT 450, MB 236.21, Pentosin FFL-4, VW TL 521 82, PSA DCS 6-speed, Dia Queen SSTF-I, BMW MTF LT-5, Ford WSS-M2C936-A |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V10-3025, V10-3223 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Vat, Synthetisch, MTF-LT-5, VW TL 525 29-C
| Hoogte [mm] | 880 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580,0 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | MTF-LT-5, VW TL 525 29-C, Renault EDC 6-speed, Ford WSS-M2C-200-D2, Pentosin FFL-3, BMW DCTF-1, PSA 6DCT451, Renault BOT 450, MB 236.21, Pentosin FFL-4, VW TL 521 82, PSA DCS 6-speed, Dia Queen SSTF-I, BMW MTF LT-5, Ford WSS-M2C936-A |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V10-3223, V10-3025 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Tank, Synthetisch, MTF-LT-5, Renault EDC 6-speed
| Hoogte [mm] | 1117 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Bundeltype | Tank |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | MTF-LT-5, Renault EDC 6-speed, Ford WSS-M2C-200-D2, Pentosin FFL-3, BMW DCTF-1, Renault BOT 450, MB 236.21, Pentosin FFL-4, VW TL 521 82, VW TL 525 29-C, PSA 6DCT451, PSA DCS 6-speed, Dia Queen SSTF-I, BMW MTF LT-5, Ford WSS-M2C936-A |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Type versnellingsbak | DSG |
| Hoeveelheid | Liter |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V10-3223, V10-3025 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
Jerrycan, Synthetisch, MTF-LT-5, VW TL 525 29-C
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | MTF-LT-5, VW TL 525 29-C, Renault EDC 6-speed, Ford WSS-M2C-200-D2, Pentosin FFL-3, BMW DCTF-1, PSA 6DCT451, Renault BOT 450, MB 236.21, Pentosin FFL-4, VW TL 521 82, PSA DCS 6-speed, Dia Queen SSTF-I, BMW MTF LT-5, Ford WSS-M2C936-A |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Type versnellingsbak | DSG |
| Hoeveelheid | Liter |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-0009 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
- -9%
