×
Ford FOCUS IV (HN) 1.5 EcoBoost (134kW)
Zoekresultaten "B04"
Zoek: B04×
Versnellingsbakolie Ravenol 1221104-001-01-999
75W, Fles, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3
1221104-001-01-999
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036 |
€ 87,07
€ 34,82
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbakolie Ravenol 1221104-004-01-999
75W, Jerrycan, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3
1221104-004-01-999
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036 |
€ 333,17
€ 133,27
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelvloeistof Ravenol 1410112
VW/Audi TL 774-D G12, STJLR.651.5003, VW TL 774-F (G12+), Ford WSS-M97B44-D (a
1410112
Specificatie: VW/Audi TL 774-D G12, STJLR.651.5003, VW TL 774-F (G12+), Ford WSS-M97B44-D (a, DTFR 29D110 (MB 326., DTFR 29C110 (MB 325., VOLVO VCS (STD 418-0, VW G 012 A8F M9, VW G 012 A8F M8, VW G 012 A8F M1, VOLVO 9437651, VOLVO 9437650, Toyota 08889-80015, Toyota 08889-80014, Toyota 08889-01005,...
€ 1.764,18
€ 846,81
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbakolie Ravenol 1221104
75W, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8
1221104
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037 |
| Versnellingsbaknummer | B6 Plus 6/1 |
| Vulling [l] | 1,69 |
€ 8.414,30
€ 3.786,44
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistof Vaico V60-0070
V99-1005, Jerrycan, paars, TL 774 D
V60-0070
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Concentraat | |
| Kleur | Paars |
| Fabrieksadvies voor olie | TL 774 D, WSS M97B44 D, 6277M, 325.3, TL 774 F |
| Chemische eigenschappen | Zonder amine, Met silicaat, Zonder boraat, Nitraat vrij, Zonder fosfaat |
€ 59,42
€ 59,42
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistof Vaico V60-0096
V99-1005, Fles, paars, TL 774 F
V60-0096
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
| Breedte [mm] | 125,0 |
| Hoogte [mm] | 260 |
| Lengte [mm] | 70 |
| Bundeltype | Fles |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Paars |
| Klaar voor gebruik | |
| Fabrieksadvies voor olie | TL 774 F, WSS M97B44 D, 325.3, 6277M, TL 774 D |
| Temperatuurbereik [°C] | -20 |
| Chemische eigenschappen | Zonder fosfaat, Zonder amine, Nitraat vrij |
€ 13,37
€ 13,37
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistof Vaico V60-0482
V99-1005, Jerrycan, paars, TL 774 F
V60-0482
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Hoogte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Paars |
| Klaar voor gebruik | |
| Fabrieksadvies voor olie | TL 774 F, TL 774 D, WSS M97B44 D, 6277M, 325.3 |
| Temperatuurbereik [°C] | -20 |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij, Zonder amine, Zonder fosfaat |
€ 36,78
€ 36,78
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
