×
Hyundai i10 I (PA) 1.2 (57kW)
Zoekresultaten "B 970"
Zoek: B 970×
Lambda-sonde Bosch 0 258 986 602
Regelsonde, voor katalysator, evt. stekkeraansluiting aanpassen
0 258 986 602
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Bouwjaar tot | 02-2011 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
Vanaf
€ 51,72
- -44%
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10078
W5W, W2.1x9.5d
LID10078
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 1,61
€ 0,48
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Brandstofpomp Hitachi 2503362
Electrisch, Benzine
2503362
| Werkwijze | Electrisch |
| Bouwjaar tot | 09-2010 |
| Druk (bar) | 3,80 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Lees de montagehandleiding |
€ 59,79
€ 59,79
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, interieurverlichting Diederichs LID10133
W5W, W2.1x9.5d
LID10133
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 2,93
€ 0,88
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, motorruimteverlichting Vemo V99-84-0001
W5W, W2.1x9.5d
V99-84-0001
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 2,35
€ 2,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10079
W5W, W2.1x9.5d
LID10079
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 5,35
€ 1,61
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
