Zoekresultaten "B 941"
Voor voertuigen met luchtvering, Rechts achter, Met houder, Met stuurstang
| Veersoort | Voor voertuigen met luchtvering |
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurstang |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Achteras rechts, voor voertuigen met electronische demperregeling
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Chassis | Voor voertuigen met electronische demperregeling |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met lichthoogteregeling, Air Suspension
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Voertuiglijn/-variant | Air Suspension |
| Productiedatum vanaf | 01.2006 |
| Productiedatum tot | 07.2016 |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KOPLAMPSTEUN LINKS Onder, achter
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | 0307462 |
| Sectie | Onderste deel, Achterste deel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMPSTEUN RECHTS Onder, achter
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 0307461 |
| Sectie | Onderste deel, Achterste deel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kunststof, Achteras rechts, voor voertuigen met electronische demperregeling
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Chassis | Voor voertuigen met electronische demperregeling |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisselaar, Centrale elektriciteit, 8K0 951 253
| Weerstand [Ohm] | 96 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Voor OE nummer | 8K0 951 253 |
- -29%
Ontstekings-/ Startschakelaar
| Relaisfunctie | Ontstekings-/ Startschakelaar |
| Voor OE nummer | 7752313 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Motorruimte, Klem 30, Klem 87
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter, 4H0 951 253 A, 8K0 951 253
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Voor OE nummer | 4H0 951 253 A, 8K0 951 253 |
| Blokkenscheiding |
- -17%
Vooras onderaan, Binnen, Aan beide zijden, Voor
| Gewicht [kg] | 0,16 |
| Lengte 1 [mm] | 55 |
| Lengte 2 [mm] | 35 |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan, Binnen, Aan beide zijden |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras onderaan, Buiten
| Lengte 1 [mm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,09 |
| Lengte 2 [mm] | 37 |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan, Buiten |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 44 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3x 4,8 mm, 1x 6,3 mm, Standkachel, Starter
| Aansluittechniek | 3x 4,8 mm, 1x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Standkachel, Starter, Alarmsysteem, Flits-zwaailicht, Centrale elektriciteit, Rembekrachtiger, Secundaire hydraulische pomp, versnellingsbakolie (hybride), Gordelspanner, Nek-niveau verwarming, Aanhangercontactdoos, Terminal 75, Terminal 50, Klem 30, Klem 15, Klem 87, Motorbesturingseenheid, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Secundaire luchtsysteem, Brandstofpomp, Airconditioning, Mistlamp, Claxon, Pomp, automaat, Werkkontakt, Verwarmd achterruit, Verwarmde voorruit |
| Lengte [mm] | 27,8 |
| Breedte [mm] | 27,8 |
| Hoogte [mm] | 25,4 |
| Weerstand [Ohm] | 560 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D-vorm, voor voertuigen met luchtvering, Rechts achter, Met houder
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Veersoort | Voor voertuigen met luchtvering |
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurstang |
| Sensortype | Hendelsensor |
8N1+A8S, 8N1+A8U+8SL, zwart/zilver, voor voertuigen met mistlampen
| Voor gecombineerd PR nummer | 8N1+A8S, 8N1+A8U+8SL |
| Kleur | Zwart/zilver |
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen, voor voertuigen zonder automatisch grootlicht |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Met mistachterlichtfunctie, Met nevellamp functie |
| Kleurcode | WEP |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
1BL, Achteras rechts, met stangenstelsel, Met framewerk
| Voor PR nummer | 1BL |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stangenstelsel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met framewerk |
| Artikelnummer paar | 0901423 |
| Sensortype | Hendelsensor |
Werkkontakt, Platte stekker, Met verbindingsplaat
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Relaisnummer | 645 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Gewicht [kg] | 0,039 |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -86%
Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Zonder houder, zwart/grijs, IP34, Kunststofbehuizing
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
Driehoeksdraagarm, 8K0407151F, Buiten, Onder
| Voor OE nummer | 8K0407151F |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 17,0 |
| Artikelnummer paar | DSS3962 |
- -63%
Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Gewicht [g] | 110 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -67%
Driehoeksdraagarm, Voor, Onder, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Onder, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met rubberhuls |
| Artikelnummer paar | TED43929 |
| Gewicht [kg] | 1,325 |
- -68%
2 x 9,5 mm, 2 x 6,3 mm, Met weerstand
| Relaisnummer | 644 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Gewicht [g] | 38 |
| Diepte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aansluittechniek | 2 x 9,5 mm, 2 x 6,3 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal contacten | 4 |
| Voor OE nummer | 4H0 951 253 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
- -72%
Vooras, Achteras
| Gewicht [kg] | 17,1 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 18 |
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -65%
Vooras, Met schroeven, Met wielbevestigingsbout
| Gewicht [kg] | 14,23 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 14 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met wielbevestigingsbout |
- -65%
Vooras, Met schroeven, Met bouten
| Gewicht [kg] | 14,255 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 14 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met bouten |
- -65%
