Zoekresultaten "952"
002 542 92 19, Sluiter, Centrale elektriciteit
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 002 542 92 19 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Weerstand [Ohm] | 27 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
- -15%
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Voor OE nummer | 0025422619 |
- -19%
Stoelverwarming, Secundaire luchtsysteem, Schuifdak, Ruitenwisserverwarming
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Relaisfunctie | Stoelverwarming, Secundaire luchtsysteem, Schuifdak, Ruitenwisserverwarming, Mistlamp, Ventilator, motorkoeler, Lambdasonde, Brandstofpomp, Klem 87, Klem 15R, Interieurverlichting, Elektrische voorverwarmer, Park distance control, Verwarmde buitenspiegel, Buitenspiegel verstelling, ABS-retourpomp, Centrale vergrendeling, Hydrauliek cabriokap, Daglicht, Interieurventilator, verwarming-/airco, Lichtschakelaar, Comfortuitvoering, Airconditioning, Claxon, Starter, Raamopener, ESP, Verwarmd achterruit, Grootlicht, Dimlicht, Werkkontakt, Centrale elektriciteit |
| Temperatuurbereik [°C] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | B |
| Schakelschema | S2 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ohmse weertand [A] | 40 |
| Capacitieve belasting [A] | 30 |
| Inductieve spanning [A] | 35 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Belastbaarheid bij 12V | 40A |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP54 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
- -61%
Lambdasonde, Brandstofpomp, Klem 87, Klem 15R
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Relaisfunctie | Lambdasonde, Brandstofpomp, Klem 87, Klem 15R, Interieurverlichting, Elektrische voorverwarmer, Verwarmde buitenspiegel, Buitenspiegel verstelling, ABS-retourpomp, Centrale vergrendeling, Hydrauliek cabriokap, Daglicht, Interieurventilator, Ventilator, verwarming-/airco, Lichtschakelaar, Airconditioning, Claxon, Starter, Raamopener, ESP, Verwarmd achterruit, Grootlicht, Dimlicht, Park distance control, Comfortuitvoering |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Aantal | 1 |
| Aantal contacten | 4 |
| Belastbaarheid bij 12V | 35A |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | A519674 / F619721 |
| Blokkenscheiding | |
| Voor OE nummer | A0025421119 |
- -72%
Werkkontakt, Sluiter, 002 542 84 19, 002 545 11 19
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Voor OE nummer | 002 542 84 19, 002 545 11 19 |
| Blokkenscheiding |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
API SL, ACEA A3/B4, VW 502.00, Renault RN0710
| Specificatie | API SL, ACEA A3/B4, VW 502.00, Renault RN0710, Renault RN0700, MB 229.5, VW 505.00, MB 229.3 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 95200356 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor katalysator, Diagnosesonde, Regelsonde, Na katalysator
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator, Na katalysator, Links, rechts |
| Blokkenscheiding | |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -33%
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -17%
Wisselaar, Centrale elektriciteit, 005 455 55 05, 210 824 00 18
| Weerstand [Ohm] | 96 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Blokkenscheiding | |
| Voor OE nummer | 005 455 55 05, 210 824 00 18 |
- -29%
Vingersonde, voor katalysator, Na katalysator, rechts
| Lambdasonde | Vingersonde, Regelsonde, Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator, Na katalysator, rechts, Links |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, R 134a
| Diameter [mm] | 75 |
| Hoogte [mm] | 165 |
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 134a |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW 505.00, VW 502.00, Volvo 95200356, Renault RN0710
| Specificatie | VW 505.00, VW 502.00, Volvo 95200356, Renault RN0710, Renault RN0700, MB 229.5, MB 229.3 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN0710 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
DENSO, Mechanisch, 5TSE, 7SBU
| Voor fabrikant | DENSO |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Lengte [mm] | 51 |
| Compressor ID | 5TSE, 7SBU, 5SL |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Centrale elektriciteit, 1K0951253
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0951253 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Oranje, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Halogeen, Xenon, A436536
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Xenon |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | A436536, F483848 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
Halogeen, A436536, Xenon
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Xenon |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | A436536, F483848 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, Voor, Oranje
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Oranje, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Halogeen, H7, Doos
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
UV-bestendig, Niet solventhoudend, Permanent elastisch, Silicoon
| Temperatuurbereik tot [°C] | 315 |
| Temperatuur van [°C] | -60 |
| Inhoud (ml) | 70 |
| Chemische eigenschappen | UV-bestendig, Niet solventhoudend, Permanent elastisch |
| Materiaal | Silicoon |
| Bundeltype | Tube |
| Aanvullende informatie | Dirko HT |
VW 505 00, BMW Longlife-01, VW 502 00, Chrysler MS 12991
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, BMW Longlife-01, VW 502 00, Chrysler MS 12991, Porsche A40, PSA B71 2296, Renault RN 0700, Renault RN 0710, MB 229.5, MB 226.5, Chrysler MS 10725 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-N2, Fiat 9.55535-Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B3, A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-Z2, Fiat 9.55535-N2, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-Z2, Fiat 9.55535-N2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB 229.5, MB 226.5, Chrysler MS 12991, Chrysler MS 10725, BMW Longlife-01 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
A436536, F483848, Xenon
| Chassisnummer (VIN) vanaf | A436536, F483848 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Xenon, Halogeen |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
