Zoekresultaten "9087"
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 90-870-009 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 915 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 900 |
| Breedte [mm] | 13 |
- -10%
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 875 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -52%
- -53%
- -59%
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 975 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aluminium, Zonder pakking, zonder oliefilterbehuizing, Watergekoeld
| Uitlaatdiameter [mm] | 12,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Materiaal | Aluminium |
| Ribbenaantal | 15 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, zonder oliefilterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter, Met thermostaat |
| Netlengte [mm] | 153 |
| Netbreedte [mm] | 109 |
| Netdiepte [mm] | 86 |
Aluminium, Met pakkingen, zonder oliefilterbehuizing, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, zonder oliefilterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter |
| Uitgangsdiameter [mm] | 17 |
| Netlengte [mm] | 125 |
| Netbreedte [mm] | 94 |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Ribbenaantal | 11 |
| Hoogte ingang [mm] | 16,5 |
| Breedte ingang [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Aluminium, Zonder pakking, zonder oliefilterbehuizing, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, zonder oliefilterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter |
| Uitgangsdiameter [mm] | 20 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 140 |
| Netbreedte [mm] | 101 |
| Netdiepte [mm] | 66 |
| Ribbenaantal | 21 |
| Hoogte ingang [mm] | 20 |
| Breedte ingang [mm] | 9 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, met kroonmoer en splitpen
| Sleutelwijdte | 21 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 165 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Artikelnummer paar | 33 10 9084 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 13 |
| Conusafmeting 2 [mm] | 16 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 940 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 900 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 975 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1250 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 227 |
| Breedte [mm] | 129 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
- -50%
Achteras, Rubber
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte [mm] | 56 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Breedte [mm] | 59 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5105064AA, Actieve sensor, Achteras rechts, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 5105064AA |
| Kabellengte [mm] | 910 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Totale lengte [mm] | 995 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
K52129178AC, Zonder kabel, Achteras links
| Voor OE nummer | K52129178AC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Modeljaar vanaf | 2005 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5273333AE, Ovaal, Vooras links, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 5273333AE |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Totale lengte [mm] | 730 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 480 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R90
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 59,6 |
| Controleteken | R90 |
- -53%
R90, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 158 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 57,3 |
| Controleteken | R90 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
| Hoogte 1 [mm] | 41 |
| Hoogte 2 [mm] | 13 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.25mm, FM15x1.5mm, STE-9088
| Lengte [mm] | 186 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.25mm |
| Schroefdraadmaat 2 | FM15x1.5mm |
| Artikelnummer paar | STE-9088 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
