Zoekresultaten "9-901"
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Ball joint, Staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 19 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Staal |
| Artikelnummer paar | 67071 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Actieve sensor, Rond, Vooras links
| Voor OE nummer | 34529808194 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Totale lengte [mm] | 670 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 41 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, 8KA 009 429-901, 8KA 009 429-911
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Passende adapter | 8KA 009 429-901, 8KA 009 429-911 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder afdichtring, Met montagehandleiding, PAG 46, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sanden, PAD, V-riemschijf, Met afdichtring
| Nettogewicht [g] | 4105 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 27,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Sanden |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 109 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Cilinderkop-ID (compressor) | VED |
- -42%
Met behuizing, Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Uitgangsdiameter [mm] | 69,8 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 69,8 |
| Lengte [mm] | 109 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
V20-60-0041, V20-60-1567-1, Met thermostaat, Met deksel
| Alternatieve reparatieset | V20-60-0041 |
| Alternatief artikel | V20-60-1567-1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat, Met deksel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, met oliefilter, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), KASCO
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | KASCO |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aluminium, Met pakkingen, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat, Met deksel, Met schroeven, Met filter |
| Netlengte [mm] | 80 |
| Netbreedte [mm] | 70 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), van aircocompressor naar condensor, Met pakkingen
| Materiaal afdichtlip | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Verwarming / Koeling | Van aircocompressor naar condensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 65-856-005
| Componentennummer | BSG 65-856-005 |
| Gewicht [kg] | 0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), van verdamper naar aircocompressor, Met pakkingen
| Materiaal afdichtlip | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Verwarming / Koeling | Van verdamper naar aircocompressor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Achter, van verdamper naar aircocompressor, Met pakkingen
| Materiaal afdichtlip | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Achter |
| Verwarming / Koeling | Van verdamper naar aircocompressor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Voor, van verdamper naar aircocompressor, Met pakkingen
| Materiaal afdichtlip | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Voor |
| Verwarming / Koeling | Van verdamper naar aircocompressor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 61 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 197 |
| Buitendiameter [mm] | 260 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 2-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13516 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 2-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met airco, MAHLE
| Verpakkingsbreedte [cm] | 21,30 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,60 |
| Nettogewicht [g] | 1304 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Fabrikant | MAHLE |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Denso, PAD, V-riemschijf, Met afdichtring
| Nettogewicht [g] | 5740 |
| Verpakkingslengte [cm] | 28,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), van verdamper naar aircocompressor, Met pakkingen
| Materiaal afdichtlip | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Verwarming / Koeling | Van verdamper naar aircocompressor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Voor, van verdamper naar aircocompressor, Met pakkingen
| Materiaal afdichtlip | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Voor |
| Verwarming / Koeling | Van verdamper naar aircocompressor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1,0, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Van condensor naar verdamper, Met pakkingen
| Materiaal afdichtlip | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Verwarming / Koeling | Van condensor naar verdamper |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Inbouwdiameter [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 78 |
| Lengte 1 [mm] | 50 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, 14 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -44%
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), van aircocompressor naar condensor, Met pakkingen
| Materiaal afdichtlip | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Verwarming / Koeling | Van aircocompressor naar condensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1,0, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -33%
M10 x 1,0, 14 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -49%
