×
Jaguar XJ Sovereign V12 (194kW)
Zoekresultaten "9 635"
9 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 9 635×
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 022
R5W, BA15s
1 987 301 022
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
€ 2,89
€ 2,02
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 058
R5W, BA15s
1 987 301 058
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
€ 4,11
€ 2,84
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 302 204
R5W, BA15s
1 987 302 204
| Bouwjaar tot | 06-1992 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
€ 1,05
€ 1,05
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10057
R5W, BA15s
LID10057
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,12
€ 0,64
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10059
R5W, BA15s
LID10059
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 3,33
€ 1,00
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Brandstofpomp Vemo V40-09-0003-1
Electrisch
V40-09-0003-1
| Hoogte [mm] | 159 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Diameter [mm] | 56 |
| Druk (bar) | 3 |
€ 56,74
€ 83,41
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Magneti Marelli 219721287530
Electrisch, Benzine
219721287530
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal [l/h] | 100 |
€ 154,87
€ 154,87
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Herth+Buss Elparts 65453010
Electrisch
65453010
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 130 |
€ 309,29
€ 64,95
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Hitachi 2503182
Electrisch, Benzine
2503182
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Lees de montagehandleiding |
€ 101,64
€ 101,64
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
