Zoekresultaten "9 550"
Rond, Gestekt, Met bevestigingsring, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met bevestigingsring |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
- -14%
Rond, Gestekt, Met bevestigingsring, 668,475,416
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met bevestigingsring |
| Aantal contacten | 3 |
| Voor speciale uitvoeringscode | 668,475,416 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
- -14%
GAT5020
| Brochure raadplegen | |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | GAT5020 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Aantal draadeinden | 4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Aantal veren | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,9 |
| Breedte [mm] | 130 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23168, 21147 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring, PAG 46 YF, CSV613, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | CSV613 |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, 000908 012009 S1, Staal
| DIN / ISO | 908 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 15 |
| Voor OE nummer | 000908 012009 S1 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 13 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 9 |
| Oppervlakte | Vertint |
- -34%
M12 x 1,5, 000908 012009 S1, Staal
| DIN / ISO | 908 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 15 |
| Voor OE nummer | 000908 012009 S1 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 13 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 9 |
| Oppervlakte | Vertint |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Staalrug met brons gecoat, 71-2182
| Dikte [mm] | 1,993 |
| Breedte [mm] | 20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gecoat |
| Componentennummer | 71-2182 |
| Voor asdiameter van [mm] | 47,975 |
| Tot asdiameter [mm] | 47,991 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 52 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 52,015 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,08 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staalrug met brons gecoat, 71-2182
| Dikte [mm] | 1,993 |
| Breedte [mm] | 20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gecoat |
| Componentennummer | 71-2182 |
| Voor asdiameter van [mm] | 47,975 |
| Tot asdiameter [mm] | 47,991 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 52 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 52,015 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,08 |
| Standaardmaat |
- -53%
Onder, Achteras links en rechts, Achter
| Inbouwplaats | Onder, Achteras links en rechts |
| Binnendiameter [mm] | 14,5 |
| Breedte [mm] | 77 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 12,641 |
| Lengte [mm] | 478 |
| Breedte [mm] | 325 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Voor OE nummer | 7910245655 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aluminium, Voor
| Materiaal | Aluminium |
| Productiedatum vanaf | 03.2006 |
| Productiedatum tot | 03.2016 |
| Inbouwplaats | Voor |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met positielicht (LED), Met LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, Met positielicht (LED), Met LED, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Ribbenaantal | 5 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 112 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met gloeilamp, W5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W, PSX24W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, zwart
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Productiedatum vanaf | 06.2020 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, zwart, Glanzend
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart, Glanzend |
| Productiedatum vanaf | 06.2020 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor min pool, IBS
| Aantal leidingen | 3 |
| Batterijklemuitvoering | Voor min pool |
| Voor fabrikant | IBS |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, 000908 012009, Staal
| DIN / ISO | 908 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 15 |
| Voor OE nummer | 000908 012009 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 9 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aluminium, Voor
| Materiaal | Aluminium |
| Productiedatum vanaf | 06.2022 |
| Inbouwplaats | Voor |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Bovenaan, Links voor
| Inbouwplaats | Rechts voor, Bovenaan, Links voor |
| Productiedatum vanaf | 07.2022 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, PHIRA, Metaal
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Voor fabrikant | PHIRA |
| Materiaal | Metaal |
| Productiedatum vanaf | 11.2012 |
| Productiedatum tot | 11.2016 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, PHIRA
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Voor fabrikant | PHIRA |
| Productiedatum vanaf | 11.2002 |
| Productiedatum tot | 10.2008 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Links voor
| Inbouwplaats | Bovenaan, Links voor |
| Productiedatum vanaf | 07.2022 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, 000908 012009, Staal
| DIN / ISO | 908 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 15 |
| Voor OE nummer | 000908 012009 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 9 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
- -11%
08-429500-00
| Cilinderboring [mm] | 73,4 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Boutdiameter [mm] | 18 |
| Componentennummer | 08-429500-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 23 |
| Komdiameter [mm] | 53,5 |
| Boutlengte [mm] | 49 |
| Komdiepte 1 [mm] | 1,25 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,33 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1,35 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 248 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435003 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628643 |
- -29%
Links voor
| Inbouwplaats | Links voor |
| Productiedatum vanaf | 03.2019 |
| Productiedatum tot | 06.2022 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
