Zoekresultaten "9 537"
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -12%
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5x22, 19 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x22 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,50, Met pakking
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Regelsonde, voor katalysator
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Regelsonde |
| TecDoc-motornummer | 22452 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -34%
Regelsonde, voor katalysator, zwart
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 6 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Voor artikelnummer | 77030 |
- -56%
Verwarmd, Regelsonde
| Geleidingswaarde | 5 |
| Weerstand [Ohm] | 4,9 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573, 20734 |
| Bouwjaar tot | 12-2016 |
| Lengte [mm] | 800 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -57%
Breedband-lambdasonde, 1K0998262L
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 1K0998262L |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde, 03C906262A, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 03C906262A |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
90221A2, Breedband-lambdasonde, GENUINE
| Alternatief artikel | 90221A2 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor artikelnummer | 90221 |
M 14 x 1,50 x 22, Zak
| Lengte [mm] | 29 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,50 x 22 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Bundeltype | Zak |
- -31%
M 14 x 1,50 x 22, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 29,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,50 x 22 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
M14 x 1,5, M14, MN980254
| Artikelnummer paar | 50240015005 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 29,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Voor OE nummer | MN980254, MN980017, N90813202, N90813201, 1459212 |
| Voor fabrikant | Mitsubishi, Ford, VAG |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
- -67%
M 14 x 1.5, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Lengte [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, voor katalysator
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Hoogte [mm] | 25,1 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 722 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 585 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
