Zoekresultaten "9 128"
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W21/5W, H4
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W21/5W, H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W21/5W, H4
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W21/5W, H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -2%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED, D1S (gasontladingslamp)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, D1S (gasontladingslamp) |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem, Met elektromotor, Zonder LED |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, LED, D1S (gasontladingslamp)
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, D1S (gasontladingslamp) |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem, Met elektromotor, Zonder LED |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Miniblok, D
| Diameter 2 [mm] | 10,2 |
| Diameter 1 [mm] | 15 |
| Diameter [mm] | 10,2 |
| Veervorm | Miniblok |
| Lengte [mm] | 238 |
| Type | D |
| Buitendiameter [mm] | 142 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | -1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met afdichtring, geen afdichtmiddel gebruiken, voor multiriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 74 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, 999 990 0002, Sealed with SiC/SiC
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 999 990 0002 |
| Kwaliteit | Sealed with SiC/SiC |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking voor uitlaatkromming, Met pakking voor aanzuigkromming, Met klepseals, Met cilinderkopdichting
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met pakking voor uitlaatkromming, Met pakking voor aanzuigkromming |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met klepseals, Met cilinderkopdichting |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, TRW, voor voertuigen met stuur links, Generation II
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | TRW |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Versie | Generation II |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 266,20 |
- -40%
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -2%
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 66 20 9 261 582
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 9 261 582 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 66 20 9 261 612
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 9 261 612 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 135 |
| Lengte [mm] | 1286 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H11/HB3, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H11/HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H11/HB3, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H11/HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 79 |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -38%
Zonder pakking, Zonder gloeilampen, Met kuntstofvenster, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen, Met kuntstofvenster |
| Registratietype | ECE-getest |
| Type stekker | Platte stekker |
| Voldoet aan ECE norm | R23 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging, voor haakse bevestiging |
| Lengte [mm] | 84 |
| Breedte [mm] | 84 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
- -7%
