Zoekresultaten "8355"
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 298 |
| Breedte [mm] | 235 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -50%
ACHTERMISTLICHT RECHTS In Bumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3273929 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 399 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 296 |
| Breedte [mm] | 234 |
| Hoogte [mm] | 51,7 |
| Filter type | Filter insert |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. H1+H7 +Elekt.Regel.
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 8355961 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,874 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,192 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,574 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 2,25 |
| Breedte [mm] | 156 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 66,9 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 62,5 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23723 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hagus, Links, Te verwarmen, Bol-vormig
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 8355838 |
| Kleur | Chroom |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 350 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZJ01 18 921, M10x1,25, 24 mm, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | ZJ01 18 921 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 12 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Zonder kabel, rechthoekig
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Zonder kabel, Ovaal
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
96420 4A600, Instrumentenpaneel, OE EQUIVALENT, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 96420 4A600 |
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
REFLECTOR L.
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Onderste deel |
| Artikelnummer paar | 3295930 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
REFLECTOR RECHTS
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Onderste deel |
| Artikelnummer paar | 3295929 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MODDERKUIP RECHTS VOORSPATBORD 5-Deurs
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 8355433 |
| Aantal portieren | 5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel 5-Deurs
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 8355932 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel 5-Deurs
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 8355931 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
KOPLAMP LINKS MET PINKL. H1+H7 +Elekt.Regel.
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 8355962 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MISTLICHT LINKS H27W 5-Deurs
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H27W/1 |
| Artikelnummer paar | 8355996 |
| Aantal portieren | 5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MISTLICHT RECHTS H27W 5-Deurs
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H27W/1 |
| Artikelnummer paar | 8355995 |
| Aantal portieren | 5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Dikte [mm] | 1,59 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Diameter [mm] | 105,5 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Dikte [mm] | 1,43 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Diameter [mm] | 105,5 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, M10 x 1,5, Vooras rechts, Onder
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 262,5 |
| Slag [mm] | 88 |
| Uitwerpkracht [N] | 470 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Dikte [mm] | 71,6 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 10 |
| Centreringdiameter [mm] | 71,1 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 365,3 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Dikte [mm] | 72 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 10 |
| Centreringdiameter [mm] | 71,1 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 365 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 297 |
| Breedte [mm] | 233 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Filter type | Filter insert |
- -50%
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 399 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 296 |
| Breedte [mm] | 234 |
| Hoogte [mm] | 51,7 |
| Filter type | Filter insert |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CE, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met versnellingsbak
| Voor OE nummer | 93174339 |
| Kenletter | CE |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
| Aantal contacten | 6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
