Zoekresultaten "813012"
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras links, met borgmoer
| Sleutelwijdte | 19 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 74 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 224 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | 85 94 2227 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Rond
| Spanning (Volt) | 24 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 155 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Aantal groeven | 8 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Spanning (Volt) | 24 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 136 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Olie hoeveelheid (ml) | 175 |
| Aantal groeven | 8 |
| Let op de serviceinformatie |
- -82%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, FM14X1,5R, MM12X1,25R
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 203 |
| Schroefdraadmaat | FM14X1,5R |
| Conusafmeting [mm] | 13,7 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM12X1,25R |
| Artikelnummer paar | 47835 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5mm, FM14x1.5mm, STE-2035
| Lengte [mm] | 200 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.5mm |
| Schroefdraadmaat 2 | FM14x1.5mm |
| Artikelnummer paar | STE-2035 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SANDEN, SD6V12, SD7V16, SD7H15
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 12,9 |
| Hoogte [mm] | 22,1 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 106 |
| Compressor ID | SD6V12, SD7V16, SD7H15, SD709 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras links, met borgmoer
| Sleutelwijdte | 19 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 74 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 224 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 42227 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SANDEN, SD7H15, SD709
| Hoogte [mm] | 32 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Binnendiameter1 [mm] | 45 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
| Compressor ID | SD7H15, SD709 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras links, met borgmoer
| Sleutelwijdte | 19 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 74 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 224 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | ADH28764 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SANDEN-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met afdichtring, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | SANDEN-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Olie hoeveelheid (ml) | 175 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Aantal groeven | 8 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | KF |
| Aansluitdraad | 1 1/16" / 3/4" |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Haaks, M14X1.5, M12X1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Lengte 2 [mm] | 26,7 |
| Lengte 1 [mm] | 203 |
| Bundeltype | Box |
| Vorm | Haaks |
| Diameter 1 [mm] | 15,05 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1.25 |
| Artikelnummer paar | HO-ES-13262 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VOLVO TRUCKS, VOLVO CONSTRUCTION, SCANIA, RENAULT VEHICLES
| Diameter tot [mm] | 64 |
| Diameter van [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Voor fabrikant | VOLVO TRUCKS, VOLVO CONSTRUCTION, SCANIA, RENAULT VEHICLES, RENAULT TRUCKS, MERCEDES TRUCK, MAN TRUCK, MOXY, LANCIA, FIAT, DAF, SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Compressor ID | SD7H15, SD709 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAG, VOLVO TRUCK
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 12,9 |
| Hoogte [mm] | 22,1 |
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAG, VOLVO TRUCK, VOLVO CONSTRUCTION, SEAT, SKODA, RENAULT, RENAULT VEHICLES, PSA, PEUGEOT, MASSEY FERGUSON, KOBELCO, KOMATSU, FORD, FIAT, DAF, CITROEN, CLAAS, CATERPILLAR, SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 106 |
| Compressor ID | SD6V12, SD7V16, SD7H15, SD709 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SANDEN, Met PAG compressorolie, PAG 46, SD7H15
| Gewicht [kg] | 8,12 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 8 |
| Koelmiddel | R 134a |
M14 x 1,5, M12 x 1,25, met synthetisch vet, VKDY 813013
| Lengte [mm] | 203 |
| Binnendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Artikelnummer paar | VKDY 813013 |
- -6%
Met synthetisch vet, M12x1,25
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,25 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 15,5 |
| Conusafmeting 2 [mm] | 18 |
- -6%
- -65%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 121 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
PAG 46, R 134a, SD7H15, SANDEN
| Werkspanning (V) | 24 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 175 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 8 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | SD7H15 |
| Fabrikant | SANDEN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -58%
14x1,5, Met rechtse schroefdraad, L40117
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 32 |
| Gewicht [kg] | 0,900 |
| Lengte [mm] | 203 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendraad [mm] | 14x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | L40117 |
- -10%
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,610 |
- -8%
1:8, M14x1.5, M12x1.25, JTE7624
| Conushelling | 1 |
| Totale lengte [mm] | 222,5 |
| Lengte [mm] | 204 |
| Conusafmeting [mm] | 13,7 |
| Binnendraad [mm] | M14x1.5 |
| Buitendraad [mm] | M12x1.25 |
| Artikelnummer paar | JTE7624 |
- -31%
M12 x 1,25 x 22
| Lengte [mm] | 105 |
| Breedte [mm] | 91 |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 x 22 |
M12x1,25, M14x1,5, 840 1505 10
| Lengte [mm] | 203 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Artikelnummer paar | 840 1505 10 |
- -17%
