×
Volvo V40 Stationwagen (645) Tweewieler 1.8 (90kW)
Zoekresultaten "7-827"
Zoek: 7-827×
Bougie Denso K20TT
IK20TT, IK20, 1WT318110, Solid SAE, M14x1.25
K20TT
| Alternatief artikel | IK20TT, IK20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| TecDoc-motornummer | 13729 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Voor OE nummer | 1WT318110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
€ 5,83
€ 3,79
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bougie Denso IK20TT
IK20TT, CNG/LPG, Solid SAE, M14x1.25
IK20TT
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| TecDoc-motornummer | 13729 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
€ 24,45
€ 15,65
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Distributieriem kit inclusief waterpomp Mahle Original CPK 82 000P
CPK 82 000P
| Verpakkingslengte [cm] | 25,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Nettogewicht [g] | 1732 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,50 |
€ 621,32
€ 223,68
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Hella 8EH 188 706-071
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
8EH 188 706-071
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Pro |
€ 34,18
€ 14,70
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Hella 8EH 188 705-071
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
8EH 188 705-071
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
€ 17,40
€ 7,48
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1622
B4184S2, B4184S9, Benzine, M14x1,25, 16 mm
1622
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Motorcode | B4184S2, B4184S9 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 37,32
€ 17,53
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde FAE 77290
Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator, Universal 77004
77290
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77004 |
€ 143,03
€ 61,50
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde FAE 77373
Regelsonde, Universal 77004
77373
| Lambdasonde | Regelsonde |
| TecDoc-motornummer | 13729 |
| Bouwjaar tot | 12-1999 |
| Lengte [mm] | 1040 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77004 |
€ 231,79
€ 85,76
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Calorstat By Vernet LS140073
Regelsonde, Voor, Canada, Verenigde Staten
LS140073
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor |
| Niet voor landenuitvoering | Canada, Verenigde Staten |
| Productiedatum tot | 1999 |
| Lengte [mm] | 1060 |
€ 340,66
€ 160,11
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
