Zoekresultaten "I8"
Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis, HAVAL
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S3, API SQ, API SP, API SN Plus
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-S3, API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Specificatie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hex-6, Met buitendraad, M8x1,25
| Sleutelwijdte | Hex-6 |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Schroefdraadmaat | M8x1,25 |
| Lengte [mm] | 16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vat, Fiat 9.55523, NATO S-759, AFNOR NFR 15-601
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | Fiat 9.55523, NATO S-759, AFNOR NFR 15-601, MTU MTL 5048, MB 326.2, DTFR 29D100 (MB 326., BS 6580, ASTM D3306 / D4656 /, BMW GS 94000 / N 600, MAN 324 Typ NF, SAE J1034, VW TL-774 C (G11), JASO M325 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, Porsche C30, VW 507.00, VW 504.00
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche C30 |
| Specificatie | VW 507.00, VW 504.00, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A, DTFR 15D100 |
| Specificatie | MB 229.61, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-12 FE, API SP RC, ACEA C2, ACEA B5, ACEA A5 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A, DTFR 15D100 |
| Specificatie | MB 229.61, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-12 FE, API SP RC, ACEA C2, ACEA B5, ACEA A5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-7, API Gasoline SQ, ACEA Light Duty C6, ACEA Light Duty C5
| Specificatie | ILSAC GF-7, API Gasoline SQ, ACEA Light Duty C6, ACEA Light Duty C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | BMW Longlife-14 FE+, Ford WSS-M2C956-A1, Chrysler MS 6395, VW 509 00, MB 229.72, VW 508 00, MB 229.71, Porsche C20, BMW Longlife-17 FE+ |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Renault RN0700 / 071, Fiat 9.55535-S1, PSA B71 2290<2017, GM-LL-B-025
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Staal
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -15%
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACEA Light Duty C3, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.31
| Specificatie | ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.31, VW 507 00, VW 504.00, Porsche C30, MB 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, Koper
| Vorm | A-vormig |
| DIN / ISO | 7603 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), 11 34 0 038 719, bruin
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 11 34 0 038 719 |
| Kleurmarkering | Bruin |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), groen
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Kleurmarkering | Groen |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Koper
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 16 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,7 |
| Aantal gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 83 |
- -12%
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 83 |
- -20%
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal, Metaallagen pakking
| Materiaal | Metaal |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), PTFE (Polytetrafluorethylen), Linkse draaibeweging
| Binnendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 104 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber), PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte [mm] | 8,5 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 9,5 |
| Buitendiameter [mm] | 13,1 |
| Dikte [mm] | 1,8 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
- -14%
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Materiaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 5,5 |
| Binnendiameter [mm] | 49 |
| Buitendiameter [mm] | 53,5 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Klepsteeldiameter [mm] | 5 |
- -10%
M12x1,5x16, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x16 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 455.740 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen)
| Binnendiameter [mm] | 6,1 |
| Buitendiameter [mm] | 7,8 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Dikte [mm] | 3,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - T 60, M11x1,5x188, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 60 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x188 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -20%
