Zoekresultaten "I2"
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF, MAN 324 NF, IVECO 18-1830, Ford ESD-M97B49-A, Fiat 9.55523, Deutz DQC CB-14, Deutz DQC CA-14, China GB 29743-2013, ASTM 6210, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14439, Cummins CES 14603, BMW LC-87, BMW LC-18, SANS 1251-2006, SAE J1034, JIS K 2234 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Groen |
| Concentraat |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF, MAN 324 NF, IVECO 18-1830, Ford ESD-M97B49-A, Fiat 9.55523, Deutz DQC CB-14, Deutz DQC CA-14, China GB 29743-2013, ASTM 6210, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14439, Cummins CES 14603, BMW LC-87, BMW LC-18, SANS 1251-2006, SAE J1034, JIS K 2234 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Groen |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF, MAN 324 NF, IVECO 18-1830, Ford ESD-M97B49-A, Fiat 9.55523, Deutz DQC CB-14, Deutz DQC CA-14, China GB 29743-2013, ASTM 6210, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14439, Cummins CES 14603, BMW LC-87, BMW LC-18, SANS 1251-2006, SAE J1034, JIS K 2234 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Groen |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geluidsensor, Zonder kabel, zwart
| Versie | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 46798368 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder kabel, Ovaal
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -18%
Halogeen, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Halogeen, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ISO 4925 (5.1, 4+3), SAE J1703, DOT 5.1, DOT 4
| DIN / ISO | ISO 4925 (5.1, 4+3) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1, DOT 4, DOT 3 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geluidsensor, Met afdichtring
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 560 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 1,1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 5,3 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CLASSICLINE, Geluidsensor
| TecDoc-motornummer | 31895 |
| Voor fabrikant | CLASSICLINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 256 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Gewicht [g] | 5,78 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Voor OE nummer | 240660024 |
| Geleidingswaarde | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Voor OE nummer | 240660025 |
| Geleidingswaarde | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 01-2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
