Zoekresultaten "G3"
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -78%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan passagierszijde, Beugel wisserblad, Groot-Brittannië
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 480 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Beugel wisserblad met spoiler, Groot-Brittannië
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Lengte [mm] | 530 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Top Lock Large, Flat blade wisserblad, Groot-Brittannië
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Bevestigingswijze | Top Lock Large |
| Lengte [mm] | 530 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Landuitvoering | Groot-Brittannië |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 171, G 052 527, API GL4, Blik
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 052 171, G 052 527 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 70W-75 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 1,1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Gewicht [g] | 5,78 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3, VW 505 01
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, OPEL OV 040 1547-D40, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, Ford WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-S2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3, VW 505 01
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, GM dexos2™ superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 171 70W-75, GL-4 (synth) 75W-80, VW G 060 726 SAE 75W, VW G 052 726 SAE 75W
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3, VW 505 01
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, GM dexos2™ superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, wit, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, AGM accu, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Haakbevestiging, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 08-2005 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Hoeveelheid | Set |
- -85%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 16 |
| Kwaliteitsgraad | 10 |
| DIN / ISO | 980 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
- -10%
Zwart, Rubber, Polyester, Dynamo
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Lengte [mm] | 1183 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| TecDoc-motornummer | 20514 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Dynamo, voor voertuigen met airco
| Gewicht [kg] | 0,125 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Lengte [mm] | 1180 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Ribbenaantal | 6 |
| TecDoc-motornummer | 20514 |
- -54%
Achter, Voor, Mat
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| DIN / ISO | 17386 |
| Montagetijd van (in uren) | 1,5 |
| Hoogteverstelling tot [cm] | 65 |
| Hoogte verstelling van [cm] | 40 |
| Voor voertuigbreedte tot [m] | 2,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Mat, zwart |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Aanhanginrichting | Met automatische uitschakelbare parkeerhulp |
| Weergave | Zonder afbeelding |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Reikwijdte van [m] | 0,1 |
| Reikwijdte tot [m] | 1,7 |
| Parameter programmering , PPS (parkeerhulp) | Met parameter programmering, PPS |
| Active parkeersensoren | Activering via achteruitrijversnelling, Activering optioneel via schakelaar, Met stomschakelfunctie voor radio, Met akoestische waarschuwfunctie |
| Sensorstraalhoek parkeerhulp | Sensor-straalhoek |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Aantal sensoren | 4 |
- -9%
Voor voertuigen zonder schuifdak, Voor, SV8.5-8
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder schuifdak |
| Optioneel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Vooras rechts, 9N-9-050 001, 33905 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 9N-9-050 001 |
| Artikelnummer paar | 33905 01 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -29%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
******9N*9B031000, ******9N*9U022150, ******9N*9Y035000, Vooras rechts
| Chassisnummer (VIN) tot | ******9N*9B031000, ******9N*9U022150, ******9N*9Y035000 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 19410 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -59%
Voor, Haakbevestiging, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Bouwjaar tot | 08-2005 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
