Zoekresultaten "Ford M"
Achteras, 1KD, 1KQ, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 87 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 255 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KD, 1KQ |
| Breedte [mm] | 52,9 |
| Blokkenscheiding | |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 16,8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8x1,25x25
| Totale lengte [mm] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,25x25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE
| Diameter [mm] | 13 |
| Lengte [mm] | 39,1 |
| Remsysteem | ATE |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, Kunststof
| Lengte [mm] | 13,3 |
| Diameter [mm] | 17,0 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1EL 009 489-821, D1S (gasontladingslamp), 1LL 009 489-831, Xenon
| Enkel in combinatie met | 1EL 009 489-821, 1LL 009 489-831 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar/Software moet NIET zoeken/worden geupdate |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Zonder kabel, Platte stekker, Ovaal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal | 1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder kabel, Platte stekker, Ovaal, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
- -40%
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED, Achter, Met sensor
| Gewicht [kg] | 1,33 |
| Schermweergave | LED |
| Invalshoek [°] | 120 |
| Reikwijdte tot [m] | 5 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Montagetijd van (in uren) | 2 |
| Hoogteverstelling tot [cm] | 65 |
| Hoogte verstelling van [cm] | 45 |
| Aantal | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Frequentiebereik [GHz] | 79 |
| Activering dodehoekassistent | Met akoestische waarschuwfunctie, Activering door knipperen, Met optische waarschuwfunctie, Activering bij ontsteking |
| Meetbereik relatieve snelheid van [km/h] | 5 |
| Meetbereik relatieve snelheid tot [km/h] | 40 |
| Sensortype | Radar sensor |
| Reikwijdte zijkant tot [m] | 2,5 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Halogeen, Met krimp-knijpverbinder, PX26d
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder |
| Aantal leidingen | 2 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,75 |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 0,75 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Keramiek, zwart, H7, Met krimp-knijpverbinder
| Materiaal stekker | Keramiek |
| Optioneel | |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kabellengte [mm] | 190 |
| Lamptype | H7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder |
| Aantal leidingen | 2 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,75 |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 0,75 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DENSO, Elektrisch, 6SAS, 6SES
| Voor fabrikant | DENSO |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Lengte [mm] | 86 |
| Compressor ID | 6SAS, 6SES |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| TecDoc-motornummer | 18910 |
| Vereist aantal stuks | 16 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 036109675 |
| Hoogte 1 [mm] | 9,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 12,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8,8 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6224J2, Xenon
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6224J2 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Xenon
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7701209425 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
