Zoekresultaten "DG"
ASTM D4656, NATO S-759, VW TL-774 D (G12), VW TL-774 F (G12+)
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | ASTM D4656, NATO S-759, VW TL-774 D (G12), VW TL-774 F (G12+), JASO M325, ASTM D3306, Toyota TSK 2601G-8A, ASTM D4985, BS 6580, Renault Type D |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, JASO M325, Toyota TSK 2601G-8A, VW TL-774 F (G12+)
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | JASO M325, Toyota TSK 2601G-8A, VW TL-774 F (G12+), Renault Type D, ASTM D3306, NATO S-759, ASTM D4985, VW TL-774 D (G12), ASTM D4656, BS 6580 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter, KNA**************
| Filter type | Pollenfilter |
| Chassisnummer (VIN) | KNA************** |
| Blokkenscheiding | |
| TecDoc-motornummer | 19226 |
| Lengte [mm] | 224 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 17 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 229.31, GM-LL-A-025, VW 505.01, GM-LL-B-025
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API SQ, API SP-RC, API SP, API CF
| Specificatie | API SQ, API SP-RC, API CF, Chrysler MS 6395, Honda HTO-06, Ford WSS-M2C946-A, GM 6049-M, GM dexos 1 Gen 2, ILSAC GF-7A |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Haakbevestiging, Flat blade wisserblad, Zonder ingebouwde wis/was sproeier
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Lengte [mm] | 660 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Haakbevestiging, Flat blade wisserblad, Groot-Brittannië
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Landuitvoering | Groot-Brittannië |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 (5.1, 4+3), SAE J1703, Fles, DOT 5.1
| Bruto gewicht [kg] | 0,618 |
| DIN / ISO | ISO 4925 (5.1, 4+3) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1, DOT 4, DOT 3 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Gewicht [g] | 1,2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Bouwjaar vanaf | 11-2011 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar vanaf | 11-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2, FIAT 9.55535-S1, 5W-30
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-S1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 502 00, 5W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, Fiat 9.55535-M2 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 502 00, 5W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, MB 229.5, MB 229.3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0700, Fiat 9.55535-M2 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ASTM D4656, Komatsu 07.892, ASTM D4985, Ford WSS-M
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | ASTM D4656, Komatsu 07.892, ASTM D4985, Ford WSS-M, JASO M325, SAE J1034, ASTM D3306, John Deere JDM H5, Volvo VCS, MTU MTL 5048, GM 6277M, VW TL-774 D (G12), AFNOR NFR 15-601, VW TL-774 F (G12+), BS 6580, Liebherr MD1-36-130, MAN 324 Typ SNF, DTFR 29D110 (MB 326., Renault Type D |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, Mat
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| DIN / ISO | 17386 |
| Montagetijd van (in uren) | 1,5 |
| Hoogteverstelling tot [cm] | 65 |
| Hoogte verstelling van [cm] | 40 |
| Voor voertuigbreedte tot [m] | 2,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Mat, zwart |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Aanhanginrichting | Met automatische uitschakelbare parkeerhulp |
| Weergave | Zonder afbeelding |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Reikwijdte van [m] | 0,1 |
| Reikwijdte tot [m] | 1,7 |
| Parameter programmering , PPS (parkeerhulp) | Met parameter programmering, PPS |
| Active parkeersensoren | Activering via achteruitrijversnelling, Activering optioneel via schakelaar, Met stomschakelfunctie voor radio, Met akoestische waarschuwfunctie |
| Sensorstraalhoek parkeerhulp | Sensor-straalhoek |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Aantal sensoren | 4 |
- -9%
BMW Longlife-04, VW 502.00, API SP, API CF
| Specificatie | BMW Longlife-04, VW 502.00, API SP, API CF, PSA B71 2296, ACEA C3, Renault RN0700 / 071, GM dexos 2, VW 505.00, MB 229.31, Ford WSS-M2C917-A, VW 505.01 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55550-AV2, Ford WSS-M2C924-A, Hyundai SP IV, Honda ATF DW-1
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Fiat 9.55550-AV2, Bentley Oil PY112995, GM Dexron VI, DSI H 6-SPEED TRANSM
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925 Class 4
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925 Class 4, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
SN, C3, VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM
| Bruto gewicht [kg] | 4,58 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM, FORD WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-T2, FIAT 9.55535-S2, FIAT 9.55535-GH2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-04 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, A5/B5, FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081
| Bruto gewicht [kg] | 4,58 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0700, JAGUAR STJLR.03.5003, FORD WSS-M2C913-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WSS-M2C913-D, API SP, API SN Plus, API SN
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C913-D, API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, API CF, ACEA A5/B5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VWc 53036, STJLR.03.5003 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Beugel wisserblad met spoiler, Groot-Brittannië
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C, 913-B |
| Vrijgave van de fabrikant | Jaguar, Ford WSS-M2C 913-D, API SL, ACEA A5/B5, Land Rover STJLR.03 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis, HAVAL
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
