×
Chrysler PT CRUISER Cabriolet 2.4 GT (164kW)
Zoekresultaten "DB"
347 Resultaten
×
Filter op
Zoek: DB×
Remvloeistof Motul 102718
ISO 4925 (3+4), SAE J1703, Fles, DOT 4
102718
| Bruto gewicht [kg] | 0,609 |
| DIN / ISO | ISO 4925 (3+4) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4, DOT 3 |
€ 20,47
€ 8,40
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 9005PRC1
HB3, P20d
9005PRC1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
€ 14,10
€ 9,16
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N501
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
N501
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 0,30
€ 0,30
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210SUP
H7, Doos
64210SUP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | SUPER |
€ 10,24
€ 5,53
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825CBN-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825CBN-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 19,99
€ 8,59
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825ULT-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,29
€ 2,57
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 9005XVPB1
HB3, P20d
9005XVPB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
€ 39,95
€ 27,16
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Ruitenwisserblad Kavo Parts WFB-21530
Aan beide zijden, Haakbevestiging, Flat blade wisserblad, Zonder ingebouwde wis/was sproeier
WFB-21530
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 530 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
€ 19,05
€ 10,09
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NB200-HCB
H7, PX26d
64210NB200-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 62,86
€ 46,51
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NL-01B
H7, PX26d
64210NL-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 24,99
€ 18,74
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NL-HCB
H7, PX26d
64210NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 51,99
€ 36,40
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210ULT-HCB
H7, PX26d
64210ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 14,25
€ 12,83
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 483284000
H7, Blisterverpaking, PX26d
483284000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 10,65
€ 4,26
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Ruitenwisserblad SWF 116134
Aan passagierszijde, Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, U
116134
| Bouwjaar tot | 11-2007 |
| Lengte [mm] | 530 |
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
€ 28,69
€ 18,36
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 9005PRB1
HB3, P20d
9005PRB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
€ 18,21
€ 12,93
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210CBN-HCB
H7, PX26d
64210CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 46,98
€ 22,08
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NB200
H7, Doos, PX26d
64210NB200
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 27,42
€ 20,84
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
€ 6.215,16
€ 6.215,16
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.959,61
€ 1.959,61
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.558,24
€ 1.558,24
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Hella 8GH 242 632-181
HB3, Halogeen, ECE-getest
8GH 242 632-181
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
€ 16,09
€ 5,64
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Hella 8GH 242 632-201
HB4, Halogeen, ECE-getest
8GH 242 632-201
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
€ 18,48
€ 6,46
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Ruitenwisserblad Hella 9XW 190 253-201
Voor, Aan passagierszijde, Beugel wisserblad
9XW 190 253-201
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 500 |
| Passende adapter | 1 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullende informatie | Metal |
€ 25,35
€ 4,82
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Montageset, uitlaatsysteem MPM 19005
19005
| Gewicht (kg) | 0,470 |
| Kenletter | 73 |
| Inhoud | 5 l. |
| Set van 4 stuks |
€ 83,97
€ 83,97
Tijdelijk uitverkocht
Uitlaatpijp MPM 19060
19060
| Gewicht (kg) | 2,500 |
| Kenletter | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
| Inhoud | 60 l. |
| Set van 1 stuks |
€ 406,79
€ 406,79
Tijdelijk uitverkocht
Uitlaatpijp MPM 19205
19205
| Gewicht (kg) | 0,999 |
| Kenletter | 62 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
| Inhoud | 205 l. |
| Set van 1 stuks |
€ 1.340,26
€ 1.340,26
Tijdelijk uitverkocht
€ 141,78
€ 141,78
Tijdelijk uitverkocht
€ 467,87
€ 467,87
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
