Zoekresultaten "D 65"
2VP 012 381-021, rood, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 1 |
| Artikelnummer paar | 2VP 012 381-021 |
| Lichtschijfkleur | Rood, Transparent |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal LED's | 53 |
| LED lichtkleur | Rood, geel, wit |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, ECE-getest |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IP5K4K |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Stekkeruitvoering-ID | DIN Bajonett |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Aantal lichtfuncties | 9 |
| Lengte [mm] | 404 |
| Breedte [mm] | 159 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met zijmarkeerlicht (LED), Met remlicht (LED), met mistachterlicht (LED), met achterlicht (LED), Met kentekenverlichting (LED), Met achteruitrijlicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met reflector, met contourlicht (LED) |
| Inbouwplaats | Links |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2VP 012 381-051, wit, rood
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 1 |
| Artikelnummer paar | 2VP 012 381-051 |
| LED lichtkleur | Wit, rood, geel (amber) |
| Lichtschijfkleur | Rood, Transparent |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal LED's | 53 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, ECE-getest |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4K, IPX9K |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Stekkeruitvoering-ID | DIN Bajonett |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Aantal lichtfuncties | 8 |
| Lengte [mm] | 404 |
| Breedte [mm] | 159 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met zijmarkeerlicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met achteruitrijlicht (LED), Met remlicht (LED), met contourlicht (LED), Zonder kentekenplaatverlichting, met achterlicht (LED), Met reflector, met mistachterlicht (LED) |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GRILLE SIERROOSTER Niet Cupra
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Sectie | Buitenste deel |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 28,561 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Lengte [mm] | 415 |
| Breedte [mm] | 210 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Kunststof, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Netlengte [mm] | 430 |
| Netbreedte [mm] | 322 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 32 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 32 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE
| Voor OE nummer | 6511500094 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), zwart
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Kleur | Zwart |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Afdichting van zacht materiaal
| Dikte [mm] | 0,8 |
| Bouwwijze afdichting | Afdichting van zacht materiaal |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met houder
| Bedrijfsdruk [bar] | 1,2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal [l/h] | 120 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -16%
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Linkse draaibeweging, AW/BS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 109 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AW/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Lees de montagehandleiding |
- -17%
- -18%
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, 1 651 865
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 1 651 865 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Binnendiameter [mm] | 60 |
| Materiaal | Rubber |
| Buitendiameter [mm] | 63 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gietijzer, OM 651.950, OM 651.955
| Materiaal uitlaatgastrechter | Gietijzer |
| Niet voor motornummer | OM 651.950, OM 651.955 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -81%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -36%
