Zoekresultaten "D 1016"
Achteras rechts, Achteras links, met moeren, Met schroeven
| Buitendiameter [mm] | 63,2 |
| Dikte [mm] | 70, 55 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 24,4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 47,4 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Centreringdiameter [mm] | 69 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 12,5 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder ontstekingsverdeler, Aansluituitvoering zaagtand, voor volledig elektronische ontsteking
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder ontstekingsverdeler |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering zaagtand |
| Spoel-ontsteking | Voor volledig elektronische ontsteking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
- -50%
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
- -50%
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
- -50%
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -50%
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
038 903 119, Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 038 903 119 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
13 62 2 246 977, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 13 62 2 246 977 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -82%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 100 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,64 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
