Zoekresultaten "C22"
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 20 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 1,1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 5,3 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Gewicht [g] | 5,78 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, P21W, BA15s
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, P21W, BA15s
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Met adapter, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter, Met aansluitstuk |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4, 3 |
| Buislengte [mm] | 2500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Aantal | 159 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor achterlicht, Kogellamp, R5W
| Lichtfunctie | Voor achterlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vulling [l] | 0,7 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
85W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, MAN 342 Typ M1, ZF TE-ML 16C
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Vulling [l] | 0,7 |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN 342 Typ M1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF Freigabenummer ZF, MIL-L 2105 D, MB-Freigabe 235.0, DTFR 12B100 (235.0), API GL5, 21A, 19B, 17B |
- -98%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5/1, 722.4xx 4/1, ZF TE-ML 02F, VW G 052 162
| Versnellingsbaknummer | 5/1, 722.4xx 4/1 |
| Vulling [l] | 1,5, 6 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G, Type T-IV, Toyota Type T-II, Subaru ATF, SP-III, Nissan AT-Matic D Fl, Mitsubishi SP-II, MB 236.2, Mazda ATF M-III, MAN 339 Typ V1, LT 71141, LA 2634, Kia SP-II/SP-III, JWS 3309 (Aisin Warn, JASO 1-A, Hyundai SP-II/SP-III, Honda ATF Z1 (außer, G 055 025, G 052 990, Ford Mercon V, Dexron III H, Daimler NAG-1, Chrysler ATF +3, Caterpillar TO-2, BMW 7045 E, ATF M-V, ATF +4, AT-Matic K Fluid, AT-Matic J Fluid, Allison C4/TES 295, 8072 B, 339 Typ Z2, 339 Typ Z1, 236.91, 236.7, 236.6, 236.5, 236.11, 236.10, 17C, 14B, 14A, 11B, 11A, 05L, 04D, 03D |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Voor, PY21W
| Kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor achterlicht, R5W, BA15s
| Lichtfunctie | Voor achterlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor achterlicht, R5W, BA15s
| Lichtfunctie | Voor achterlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
