Zoekresultaten "BMW X1 F48"
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, VW 511 00, Porsche C40
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 511 00, Porsche C40, FIAT 9.55535-S2, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, MB 229.52
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, FIAT 9.55535-S2, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
API SN, API SM, API SL, API SJ
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem
| Gewicht [kg] | 0,013 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PY21W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 350 |
| Lengte (inch) | 14 |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, MB 229.51, BMW Longlife-04, SN
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.51, BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
C3, VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51
| Bruto gewicht [kg] | 0,974 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
ATE, E9 90R - 01107/2852, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 146 |
| Dikte [mm] | 19,5 |
| Hoogte [mm] | 54,7 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R - 01107/2852 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, ACEA Light Duty C3, VW 505 01, VW 505 00
| Specificatie | API Gasoline SQ, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, Renault RN 0710, VW 507 00, Renault RN 0700, VW 504 00, Porsche C30, OPEL OV 040 1547-G30, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 211 |
| Breedte [mm] | 294 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Filter type | Filter insert |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Hybride ruitenwisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte (inch) | 26 |
| Aantal adapters | 4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 726, API GL-4, VW G 052 178, MB 235.73
| Specificatie | VW G 052 726, API GL-4, VW G 052 178, MB 235.73, VW G 052 171, Ford WSS-M2C200-D2, MIL-L-2105, VW G 055 512, VW G 052 512 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GM dexos 2, VW 511.00, VW 505.01, MB 229.51
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, 14 mm, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode
| Vonklengte [mm] | 4,7 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aansluituitvoering ring (bekervormig), Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 28,5 |
| Versie | Bi-Hex |
- -33%
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 3,696 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, OV 040 1547 - G40, OV 040 1547 - D40
| Bruto gewicht [kg] | 0,973 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | OV 040 1547 - G40, OV 040 1547 - D40 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB 229.52, MB 226.5, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 134 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraspeed |
- -24%
WIELRAND UNIVERSEEL
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
| Lengte 1 [mm] | 1250 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Plaattype | Wiellooprand |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Verwerking | In te korten |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Hoogte 1 [mm] | 20 |
| Breedte 1 [mm] | 50 |
| Pasvorm | Universeel |
| Aantal portieren | 3/5, 2/4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Koper
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 15 |
| Binnendiameter [mm] | 7,6 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geluidsensor
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Gefosfateerd, M8 x 1,25, Achteras, Vooras
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 16 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Sleutelwijdte | 6 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| Lengte [mm] | 87 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -33%
Kunststof, blauw
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Blauw |
| Buitendiameter [mm] | 46 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-85, geel
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Kleur | Geel |
- -14%
Rubber, Kruiskoppeling
| Hoogte [mm] | 97 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
| Materiaal | Rubber |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Binnendiameter 1 van [mm] | 22 |
| Binnendiameter 1 tot [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 van [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 tot [mm] | 84 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
