Zoekresultaten "B66"
Synthetisch, Fles, DOT 3
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Inhoud [liter] | 0,45 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
- -12%
- -44%
75W, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037 |
| Versnellingsbaknummer | 0A4 (MQ250) 5/1 |
| Vulling [l] | 1,8 |
| Vulhoeveelheid tot [l] | 2 |
- -55%
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, J1703 /J1704
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Voldoet aan de SAE norm | J1703 /J1704 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Bundeltype | Fles |
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV, DOT 3 |
| Fabrieksadvies voor hydraulische vloeistof | Ford WSS-M6C65-A2, PSA STL S71 2114, GM Europa GMW 3356, BMW QV 34 001, VW 50 114, W TL 766-Z |
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, Ford WSS-M6C65-A2
| Let op de serviceinformatie | |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Fabrieksadvies voor hydraulische vloeistof | Ford WSS-M6C65-A2, PSA STL S71 2114, GM Europa GMW 3356, BMW QV 34 001, VW 50 114, W TL 766-Z |
| Voldoet aan de SAE norm | J1703 /J1704 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Bundeltype | Fles |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV, DOT 3 |
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, J1703 /J1704
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Voldoet aan de SAE norm | J1703 /J1704 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Inhoud [liter] | 0,5, 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3, DOT 4, DOT 4 LV |
| Fabrieksadvies voor hydraulische vloeistof | Ford WSS-M6C65-A2, PSA STL S71 2114, GM Europa GMW 3356, BMW QV 34 001, VW 50 114, W TL 766-Z |
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, J1703 /J1704
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Voldoet aan de SAE norm | J1703 /J1704 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV, DOT 3 |
| Fabrieksadvies voor hydraulische vloeistof | Ford WSS-M6C65-A2, PSA STL S71 2114, GM Europa GMW 3356, BMW QV 34 001, VW 50 114, W TL 766-Z |
MAN 324 Typ Si-OAT, TL 774 G
| Breedte [mm] | 125 |
| Lengte [mm] | 70 |
| Hoogte [mm] | 260 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 4 |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN 324 Typ Si-OAT, 325.6, 325.5, TL 774 G |
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Rood/violet |
| Chemische eigenschappen | Zonder fosfaat, Nitraat vrij, Zonder boraat, Zonder amine |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Concentraat | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
TL 774 G, MAN 324 Typ Si-OAT
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Fabrieksadvies voor olie | TL 774 G, 325.6, 325.5, MAN 324 Typ Si-OAT |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Kleur | Rood/violet |
| Chemische eigenschappen | Zonder fosfaat, Zonder boraat, Nitraat vrij, Zonder amine |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Concentraat | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
MAN 324 Typ Si-OAT, TL 774 G
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 4 |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN 324 Typ Si-OAT, 325.6, TL 774 G, 325.5 |
| Bundeltype | Vat |
| Kleur | Rood/violet |
| Chemische eigenschappen | Zonder fosfaat, Nitraat vrij, Zonder amine, Zonder boraat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Concentraat | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
TL 774 G, MAN 324 Typ Si-OAT
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 4 |
| Fabrieksadvies voor olie | 325.6, 325.5, TL 774 G, MAN 324 Typ Si-OAT |
| Bundeltype | Vat |
| Kleur | Rood/violet |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij, Zonder amine, Zonder fosfaat, Zonder boraat |
| Inhoud [liter] | 200 |
| Concentraat | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
TL 774 G, MAN 324 Typ Si-OAT
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 4 |
| Fabrieksadvies voor olie | 325.6, 325.5, TL 774 G, MAN 324 Typ Si-OAT |
| Bundeltype | Tank |
| Kleur | Rood/violet |
| Chemische eigenschappen | Zonder amine, Nitraat vrij, Zonder boraat, Zonder fosfaat |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Concentraat | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), DTFR 29C120 (MB 325., VW G 013 A8J M9
- -63%
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), DTFR 29D120 (MB 326., DTFR 29C120 (MB 325.
- -63%
Achteras, Vooras, Rubber, met klemmen
| Hoogte [mm] | 151 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| TecDoc-motornummer | 27965 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 116, 108, 100, 92, 75, 27 |
- -53%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
GENUINE, Staafgloeibougie, CuSn (koper-tin), Rond
| Kwaliteit | GENUINE |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Kabellengte [mm] | 95, 150 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Lengte [mm] | 60 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 1 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 2,5 |
GENUINE, CuSn (koper-tin), Stiftvorm, Silicoon
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 200, 175 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Vorm | Stiftvorm |
| Aantal leidingen | 1 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 2,5 |
- -12%
Liter, Vat
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Vat |
| Aantal | 60 |
| Inhoud [liter] | 64 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -34%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -57%
C5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -10%
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
M14x1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| TecDoc-motornummer | 27965 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 8030062 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Materiaal pakking | Staal |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
M14x1,5, Staal
| Aantal | 10 |
| Lengte [mm] | 30 |
| TecDoc-motornummer | 27965 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 8030043 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Bundeltype | Box |
| Materiaal pakking | Staal |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
M14X1,5, Staal
| Aantal | 50 |
| TecDoc-motornummer | 27965 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Bundeltype | Box |
| Materiaal pakking | Staal |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
O-vorm, Koper
| Vorm | O-vorm |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
M 14 x 1.5, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Lengte [mm] | 22 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2016 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Wit, Tube
| Inhoud [g] | 100 |
| Kleur | Wit |
| Bundeltype | Tube |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
UV-bestendig, Oliebestendig, Solvent-bestendig, Meter
| Chemische eigenschappen | UV-bestendig, Oliebestendig, Solvent-bestendig |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Hoeveelheid | Meter |
| Bundeltype | Ring |
| Buigradius [mm] | 8 |
| Wandsterkte [mm] | 0,15 |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 4,3 |
| Buitendiameter [mm] | 7,3 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R-118-02 |
| Controleteken | FMVSS 302, UL94 V2 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Gesloten | |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Materiaal | Polyamid 6 |
- -59%
