Zoekresultaten "G68V-1"
Onder, Nokkenas, Simplex, Gesloten ketting
| Inbouwplaats | Onder |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aantal schakels | 104 |
| Kettingtype | Simplex, Gesloten ketting |
- -62%
Onder, Nokkenas, Simplex, Gesloten ketting
| Inbouwplaats | Onder |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aantal schakels | 106 |
| Kettingtype | Simplex, Gesloten ketting |
- -73%
Nokkenas, Met kettingspanner, Met draagrails, met stuurketting (voor nokkenas)
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurketting (voor nokkenas) |
| Aantal schakels | 106 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
- -69%
G68WN, Met kettingslot
| Gewicht [kg] | 0 |
| Distributiekettingdimensie | G68WN |
| Aantal schakels | 46 |
| Kettingtype | Met kettingslot |
G68VCO, G68V, voor nokkenas, Simplex
| Verpakkingsdiepte [cm] | 31 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Gewicht [kg] | 1 |
| Distributiekettingdimensie | G68VCO, G68V |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor nokkenas |
| Aantal schakels | 106 |
| Kettingtype | Simplex |
Onder, Midden, G68VH, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Inbouwplaats | Onder, Midden |
| Distributiekettingdimensie | G68VH |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 104 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie |
Zonder schroeven, Simplex, Gesloten ketting
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Aantal schakels | 58 |
| Kettingtype | Simplex, Gesloten ketting |
- -41%
Simplex, Gesloten ketting
| Aantal schakels | 104 |
| Kettingtype | Simplex, Gesloten ketting |
- -34%
OE-KETTE/OE-CHAIN
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Aantal onderdelen (-delig) | 13 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
G68V-1, G68VCO, 11 31 1 432 176 S1, Onder
| Distributiekettingdimensie | G68V-1, G68VCO |
| Voor OE nummer | 11 31 1 432 176 S1 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aantal schakels | 104 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
Bovenaan, Nokkenas, Met kettingslot, Simplex
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aantal schakels | 186 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
- -64%
Gesloten ketting, Simplex
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Aantal schakels | 52 |
- -59%
Nokkenas, Gesloten ketting, Simplex
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aantal schakels | 96 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
- -71%
Nokkenas, Gesloten ketting, Simplex
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
- -57%
Nokkenas, Gesloten ketting, Simplex
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aantal schakels | 188 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
- -64%
G68V, G68V-1, G68VCO, Onder
| Distributiekettingdimensie | G68V, G68V-1, G68VCO |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 104 |
| Kleine eenheid | |
| Kettingtype | Simplex, Gesloten ketting |
- -38%
G68VCO, G68V, G68V-1, Bovenaan
| Distributiekettingdimensie | G68VCO, G68V-1 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met geleiderail |
| Aantal schakels | 58 |
| Kleine eenheid | |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
- -45%
G68VCO, G68V, Nokkenas, Met kettingspanner, Met draagrails
| Distributiekettingdimensie | G68VCO, G68V |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 106 |
| Kleine eenheid | |
| Kettingtype | Simplex, Gesloten ketting |
- -48%
G68VCO, Onder, Nokkenas, Met kettingspanner
| Distributiekettingdimensie | G68VCO |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 188 |
| Kleine eenheid | |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex, Open ketting |
- -39%
G68VCO, Bovenaan, Nokkenas, Met kettingspanner
| Distributiekettingdimensie | G68VCO |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 54 |
| Kleine eenheid | |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
Met kettingslot, Simplex
| Aantal schakels | 96 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
- -39%
Met kettingslot, Simplex
| Aantal schakels | 106 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
- -44%
G68WN, Nokkenas, Met draagrails, Met kettingspanner
| Distributiekettingdimensie | G68WN |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 108 |
| Kleine eenheid | |
| Kettingtype | Simplex, Met kettingslot |
- -44%
003 997 74 94, Simplex
| Voor OE nummer | 003 997 74 94 |
| Aantal schakels | 46 |
| Kettingtype | Simplex |
- -36%
003 997 88 94, Simplex
| Voor OE nummer | 003 997 88 94 |
| Aantal schakels | 44 |
| Kettingtype | Simplex |
- -32%
Voor nokkenas, Met kettingslot, Simplex, G68WN
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor nokkenas |
| Aantal schakels | 108 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
| Distributiekettingdimensie | G68WN |
- -65%
G68VH-2, G68V-1, Onder, Bovenaan, rechts
| Distributiekettingdimensie | G68VH-2, G68V-1 |
| Inbouwplaats | Onder, Bovenaan, rechts, Links |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met tandwielen, met nokkenasverstelling, Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 74, 78, 60, 124 |
| Complete set | |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
- -37%
G68VH-2, G68V-1, Onder, Bovenaan, rechts
| Distributiekettingdimensie | G68VH-2, G68V-1 |
| Inbouwplaats | Onder, Bovenaan, rechts, Links |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 74, 78, 60, 124 |
| Kleine eenheid | |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
- -38%
