Zoekresultaten "G3"
Aan de bestuurderszijde, Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, T5
| Bouwjaar tot | 08-2013 |
| Lengte [mm] | 600 |
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Bijgevoegde adapter | T5 |
| Passende adapter | T15 |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Aantal portieren | 5 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 600 |
| Aantal | 2 |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 24 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Voor, Mat
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| DIN / ISO | 17386 |
| Montagetijd van (in uren) | 1,5 |
| Hoogteverstelling tot [cm] | 65 |
| Hoogte verstelling van [cm] | 40 |
| Voor voertuigbreedte tot [m] | 2,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Mat, zwart |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Aanhanginrichting | Met automatische uitschakelbare parkeerhulp |
| Weergave | Zonder afbeelding |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Reikwijdte van [m] | 0,1 |
| Reikwijdte tot [m] | 1,7 |
| Parameter programmering , PPS (parkeerhulp) | Met parameter programmering, PPS |
| Active parkeersensoren | Activering via achteruitrijversnelling, Activering optioneel via schakelaar, Met stomschakelfunctie voor radio, Met akoestische waarschuwfunctie |
| Sensorstraalhoek parkeerhulp | Sensor-straalhoek |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Aantal sensoren | 4 |
- -9%
Dubbele schijnwerper, H7
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dubbele schijnwerper, H7
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -59%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Inbouw aan zijkant, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dubbele schijnwerper, H7, Halogeen
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB4, Halogeen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB4, Halogeen, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, Enkele schijnwerper, 60/55, H4
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Enkele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -17%
Inbouw aan zijkant, wit, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Enkele schijnwerper
| Modeljaar tot | 2009 |
| Lichten-bouwtype | Enkele schijnwerper |
| Modeljaar vanaf | 2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor remlicht, voor achterlicht, 21/5
| Modeljaar vanaf | 2010 |
| Lichtfunctie | Voor remlicht, voor achterlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor remlicht, voor achterlicht, 21/5
| Lichtfunctie | Voor remlicht, voor achterlicht |
| Modeljaar vanaf | 2010 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/4, Kogellamp, P21/4W
| Modeljaar tot | 2009 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T4W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan passagierszijde, Beugel wisserblad met spoiler, Groot-Brittannië
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 530 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Haakbevestiging, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad, Groot-Brittannië
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte [mm] | 530 |
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Landuitvoering | Groot-Brittannië |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Haakbevestiging, Flat blade wisserblad, Groot-Brittannië
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Landuitvoering | Groot-Brittannië |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
