Zoekresultaten "G14"
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 4,4 |
| Binnendiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 75,2 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 52 529, VW TL 52 182, VW G 055 529, VW G 055 512
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem
| Gewicht [kg] | 0,013 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451, MB 326.6, MB 326.5, MB 325.6, MB 325.5 |
| Specificatie | MAN 324 Si-OAT, Liebherr LH-01-COL3A, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14603, BMW 83 19 2 466 484, BMW 83 19 2 458 358 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-T2, GM dexos 2, VW 502.00, MB 226.5
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACEA C3, MB 229.52, Porsche C30, VW 506.01
| Specificatie | ACEA C3, MB 229.52, Porsche C30, VW 506.01, VW 503.00, BMW Longlife-04, MB 229.51 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 272 |
| Breedte [mm] | 220 |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
- -43%
WIELRAND UNIVERSEEL
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
| Lengte 1 [mm] | 1250 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Plaattype | Wiellooprand |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Verwerking | In te korten |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Hoogte 1 [mm] | 20 |
| Breedte 1 [mm] | 50 |
| Pasvorm | Universeel |
| Aantal portieren | 3/5, 2/4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pt GE, Cup, M12x1.25, 14 mm Bi-Hex
| Overstek [mm] | 0,9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,2 |
| Steellengte [mm] | 3,0 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 2,9 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,74 |
| Aansluittechniek | Cup |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm Bi-Hex |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,5 |
| Technisch informatienummer | RERX4ZWYPD-1 |
| Bundeltype | Doos |
| Versie | Copper Gasket |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Kunststof, Met band, Niet aflsuitbaar
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met band |
| Afsluitbaar | Niet aflsuitbaar |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, Stabilisatorstang
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 63 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 320 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten Torx, M8 x 1,25
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,25 |
| Totale lengte [mm] | 91 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koper
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 15 |
| Binnendiameter [mm] | 7,6 |
M12x1,5x16, 17 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x16 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
16 11 7 222 392, zwart, Kunststof, Met band
| Voor OE nummer | 16 11 7 222 392 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met band |
| Afsluitbaar | Niet aflsuitbaar |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
SP, C3, OV 040 1547 - G40, OV 040 1547 - D40
| Bruto gewicht [kg] | 4,565 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | OV 040 1547 - G40, OV 040 1547 - D40 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB 229.52, MB 226.5, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, PIN
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 5,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 14 mm, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode
| Vonklengte [mm] | 4,7 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aansluituitvoering ring (bekervormig), Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 28,5 |
| Versie | Bi-Hex |
- -34%
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Diameter retourleiding [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 250 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 650 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 26 |
| Lengte 2 [inch] | 26 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wisrubber van >80% duurzame materialen, Flat blade wisserblad, PY
| Lengte [mm] | 650 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisrubber van >80% duurzame materialen, Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Passende adapter | PY |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, Zonder ingebouwde wis/was sproeier, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, Groot-Brittannië, Zonder ingebouwde wis/was sproeier
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Landuitvoering | Groot-Brittannië |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Uitgangsspanning tot [V] | 4,5 |
| Uitgangsspanning van [V] | 0,5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-20, Volvo VCC RBS0-2AE, Opel OV 040 1547 A20, MB 229.72
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo VCC RBS0-2AE |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 A20, MB 229.72, MB 229.71, Ford WSS-M2C962-A1, Ford WSS-M2C947-B1, Fiat 9.55535-GSX, Chrysler MS-12145 |
| Specificatie | JLR STJLR.03.5006, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-17 FE+, API SP RC, ACEA C6, ACEA C5 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31, GM dexos 2, Fiat 9.55535-S1 |
| Specificatie | Opel OV 040 1547 G30, Opel OV 040 1547 D30, MB 229.52, MB 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C3, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 229.31, GM-LL-A-025, VW 505.01, GM-LL-B-025
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Materiaal | Kunststof |
- -49%
