Zoekresultaten "G1"
Sprongsonde, Na katalysator, Diagnosesonde, Regelsonde
| Lambdasonde | Sprongsonde, Diagnosesonde, Regelsonde |
| TecDoc-motornummer | 14729 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Bouwjaar vanaf | 11-1999, 03-2000 |
| Voor organisatienummer vanaf | 8365 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hybride ruitenwisserblad, Aan passagierszijde, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde |
| Lengte (inch) | 18 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1,5x12, Binnenvierkant, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Schroefaansluiting
| Gewicht [kg] | 0,04 |
| Schakelpunt [bar] | 1,4 |
| Voor organisatienummer vanaf | 08953 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
8 (5/16"), M16 x 1,50, Met pakkingen
| Dikte 2 [mm] | 2 |
| Dikte 1 [mm] | 1,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 16,7 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 13 |
| Buitendraad 2 [mm] | 21,9 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 24 |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm inch] | 8 (5/16") |
| Kopdiameter | 22 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,50 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, OPEL OV 040 1547-G30, MB 229.31, OPEL OV 040 1547-D30, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Groen, bruin
| TecDoc-motornummer | 14729, 5396, 51117 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen, bruin |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis, HAVAL
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -45%
60/55, H4, Doos, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 28 |
| Buitendraad 2 [mm] | 28 |
| Lengte 1 [mm] | 200 |
| Lengte 2 [mm] | 200 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
75W-80, geel, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-5 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1,5x12, 8 mm, Binnenvierkant, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 434.941 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, Elektrisch, Gestekt, Met houder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor aanhangwagen |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2+1(6)x21W+5 EP |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
- -19%
Vooras, massief, Met schroeven, Gecoat
| Gatdiameter [mm] | 13 |
| Binnendiameter [mm] | 133 |
| Minimale dikte [mm] | 9 |
| Bouwjaar tot | 03-2004 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10,0 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 34,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 247 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SN, C3, VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM
| Bruto gewicht [kg] | 0,976 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM, FORD WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-T2, FIAT 9.55535-S2, FIAT 9.55535-GH2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-04 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SN, C3, VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM
| Bruto gewicht [kg] | 3,692 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM, FORD WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-T2, FIAT 9.55535-S2, FIAT 9.55535-GH2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-04 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Doos, Achteras, R90 Homologated
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,84 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 105 |
| Dikte [mm] | 11 |
| Hoogte [mm] | 54,8 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Bendix |
| WVA-nummer | 20974, 20973 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen zonder ABS, Met toebehoren, E490R01136/153
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,2 |
| Gewicht [kg] | 1,078 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Dikte [mm] | 4,5 |
| Controleteken | E490R01136/153 |
| Remsysteem | BENDIX |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 105 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 55 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 11 |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Blisterverpaking, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitstuk |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Buislengte [mm] | 500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Hoeveelheid | Set |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -17%
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -21%
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
