Zoekresultaten "F10"
R5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -23%
Aan passagierszijde, Aan de bestuurderszijde, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts
| Gewicht [g] | 83 |
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde, Aan de bestuurderszijde |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Lengte [mm] | 400 |
| Passende adapter | HKSTD |
| Lengte (inch) | 16 |
- -80%
Rubber/Metaal
| Gewicht [g] | 612 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
| Steek wielbouten (mm) | 96 |
| Binnendiameter1 [mm] | 50 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 96 |
| Aantal gaten | 6 |
- -74%
Kogellamp, R5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -49%
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 10 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Bouwjaar tot | 07-1984 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 6 |
| Aantal [l/h] | 120 |
- -63%
L 45, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 14,93 |
| Positie / graad | L 45 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -25%
R 70, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 20,26 |
| Positie / graad | R 70 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,7 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -25%
R 60, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 21 |
| Positie / graad | R 60 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,5 |
| Aantal tanden | 11 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
| Gewicht [kg] | 12 |
| Hoogte [mm] | 860 |
| Dikte [mm] | 76,4 |
| Breedte [mm] | 938 |
- -3%
Voor, Beugel wisserblad, R
| Bouwjaar vanaf | 09-1982 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 06-1984 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aantal portieren | 5 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Bijgevoegde adapter | R |
| Passende adapter | U + U |
| Aantal | 2 |
| Lengte 1 [inch] | 16 |
| Lengte 2 [inch] | 16 |
- -52%
Met cruise control, Zonder claxon, Met knipperfunctie, Met lichtschakelfunctie
| Combi-schakelfunctie | Met cruise control, Zonder claxon, Met knipperfunctie, Met lichtschakelfunctie |
| Kleur | Zwart |
- -13%
Met wis-was functie, Met wisfunctie, Zonder claxon, zwart
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met wisfunctie, Zonder claxon |
| Kleur | Zwart |
- -13%
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 229 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Aantal | 1 |
- -22%
Metaalbehuizing, Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen zonder oliekoeler, Aluminium
| Gewicht [kg] | 21 |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Netdiepte [mm] | 42 |
| Netlengte [mm] | 679 |
| Netbreedte [mm] | 860 |
| Materiaal | Aluminium |
- -22%
Voor voertuigen met koppeling met treklager, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Gewicht [kg] | 34,66 |
| Voorspankracht [N] | 34000 |
| Centreringdiameter [mm] | 475 |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 430 |
| Koppeling | Voor voertuigen met koppeling met treklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
| Nieuw onderdeel |
- -27%
| Gewicht [kg] | 35,48 |
| Voorspankracht [N] | 23000 |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 430 |
| Nieuw onderdeel |
- -27%
Voor voertuigen met koppeling met treklager
| Gewicht [kg] | 35,46 |
| Voorspankracht [N] | 33500 |
| Centreringdiameter [mm] | 470 |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 430 |
| Ruilartikel | |
| Koppeling | Voor voertuigen met koppeling met treklager |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,77 |
- -27%
50 x 46
| Gewicht [kg] | 7,9 |
| Binnendiameter [mm] | 250 |
| Buitendiameter [mm] | 400 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50 x 46 |
| Nieuw onderdeel |
- -47%
Aluminium
| Gewicht [kg] | 29,46 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 795 |
| Netbreedte [mm] | 825 |
| Netdiepte [mm] | 63 |
- -42%
T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -23%
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -23%
T4W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -23%
Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Gewicht [kg] | 3,01 |
| Lengte 2 [mm] | 89 |
| Binnendiameter [mm] | 60,1 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Hoogte [mm] | 105,3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -27%
Draairichting met de klok mee, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,35 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
- -26%
90R-02B01226/26801
| Gewicht [kg] | 7,07 |
| Voldoet aan ECE norm | 90R-02B01226/26801 |
| WVA-nummer | 19932 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Trommeldiameter [mm] | 413 |
- -22%
90R-02B01226/26803
| Gewicht [kg] | 2,23 |
| Voldoet aan ECE norm | 90R-02B01226/26803 |
| WVA-nummer | 19933 |
| Breedte [mm] | 254 |
| Trommeldiameter [mm] | 413 |
- -24%
DUCELLIER
| Bouwjaar vanaf | 09-1982 |
| Bouwjaar tot | 06-1984 |
| Voor fabrikant | DUCELLIER |
- -8%
Zwart, Geschroefd, Met sleutel
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Vergrendelingsysteem | Met sleutel |
- -10%
Zwart, Geschroefd, Zonder sleutel
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Vergrendelingsysteem | Zonder sleutel |
- -8%
