Zoekresultaten "F 40"
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bi-Xenon, H7, Halogeen
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Halogeen, Achter
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Achter |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SBR (styrol-butadieen-rubber), Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad
| Snijbladmateriaal | SBR (styrol-butadieen-rubber) |
| Lengte [mm] | 600 |
| Aantal portieren | 2 |
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Bijgevoegde adapter | M+A+B+C |
| Aantal | 1 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bi-Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Kogellamp, P21W
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Halogeen, Bi-Xenon
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Halogeen, Bi-Xenon
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Top Lock Small, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Bevestigingswijze | Top Lock Small |
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bi-Xenon, Halogeen
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Kogellamp, P21W
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 4,585 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -76%
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp technologie, P21W
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 322 |
| Breedte [mm] | 128 |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -45%
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 3,696 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, Bi-Xenon
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bi-Xenon, Halogeen
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Synthetisch, Fles, DOT 4
| Gewicht [kg] | 1,15 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Synthetisch, Fles, DOT 5.1
| Gewicht [kg] | 1,14 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Top Lock Small, Flat blade wisserblad, Zonder ingebouwde wis/was sproeier
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Lengte [mm] | 600 |
| Bevestigingswijze | Top Lock Small |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
