Zoekresultaten "E23"
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 6,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -34%
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Aantal adapters | 8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, Doos, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -50%
Wielzijde, UNIVERSAL BOOT KIT
| Hoogte [mm] | 130 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 81 |
| Versie | UNIVERSAL BOOT KIT |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 0,977 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte (inch) | 20 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kan, BS 6580, ASTM D3306
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificatie | BS 6580, ASTM D3306 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Achteras, Vooras
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Lengte [mm] | 146 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B, VW 505 00, VW 502 00
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
21/5, P21/5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
15W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, API SL, API CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Met buitendraad, M7x1
| Sleutelwijdte | 7 |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Schroefdraadmaat | M7x1 |
| Lengte [mm] | 22 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -16%
-, Beugel wisserblad, 8250A186
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 146 |
| Gewicht [g] | 110 |
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Voor OE nummer | 8250A186 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -17%
Pijpfilter, Metaal
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 159 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L-2105 B/C/D, DTFR 13B100 (MB 235., Volvo 97310, MAN 341 Typ Z2
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 4,585 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Voor OE nummer | 7589135 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BUITENSPIEGEL ELEKTRISCH VOLLEDIG LINKS 10Pin Korte arm, Verwarmbaar W16W 8cm Met temperatuursensor
| Kwaliteit | Hagus |
| Toelaatbaar totaalgewicht tot [kg] | 3500 |
| Lengte [mm] | 80 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Buiten / binnenspiegel | Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Complete spiegel |
| Artikelnummer paar | 0983808 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Lamptype | W16W |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aantal gebruikte contacten | 10 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 4 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super 4 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
