Zoekresultaten "E-W"
H7, PX26d
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, W16W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -57%
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 100 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 900 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | PREMIUM *** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 77 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | PREMIUM *** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met start/stop, B13
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 72 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -53%
H7, PX26d
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, ATE
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 314 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wisselaar, Centrale elektriciteit, 8K0 951 253
| Weerstand [Ohm] | 96 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Voor OE nummer | 8K0 951 253 |
- -29%
Achter, Voor, Mat
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| DIN / ISO | 17386 |
| Montagetijd van (in uren) | 1,5 |
| Hoogteverstelling tot [cm] | 65 |
| Hoogte verstelling van [cm] | 40 |
| Voor voertuigbreedte tot [m] | 2,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Mat, zwart |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Aanhanginrichting | Met automatische uitschakelbare parkeerhulp |
| Weergave | Zonder afbeelding |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Reikwijdte van [m] | 0,1 |
| Reikwijdte tot [m] | 1,7 |
| Parameter programmering , PPS (parkeerhulp) | Met parameter programmering, PPS |
| Active parkeersensoren | Activering via achteruitrijversnelling, Activering optioneel via schakelaar, Met stomschakelfunctie voor radio, Met akoestische waarschuwfunctie |
| Sensorstraalhoek parkeerhulp | Sensor-straalhoek |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Aantal sensoren | 4 |
- -9%
- -36%
PSA B71 2296, GM LL-B-025 (Diesel), FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2
| Bruto gewicht [kg] | 4,575 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2296, GM LL-B-025 (Diesel), FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, BMW LL-01 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EN, AGM accu, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 96 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Pooluitvoering | EN |
| Batterij/accu | AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pluspool rechts, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 74 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 73 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 620 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ISO 7308, DIN 51 524 T3, DIN 51 524 T2, VW TL 52 146
| Bruto gewicht [kg] | 1,012 |
| DIN / ISO | ISO 7308, DIN 51 524 T3, DIN 51 524 T2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 52 146, VW G 002 000, VW G 00 4000, PSA Total Fluide LDS, PSA Total Fluide DA, PSA S71 2710, DS (CAPSA) 99 7969, DS (CAPSA) 9730 A5, DODGE MS 11655, CITROEN H 50126, CITROEN 9979-A1, CITROEN 9979 A4, CITROEN 99 7969, CITROEN 9735-EJ, CITROEN 9730 A5, CHRYSLER MS 5931, CHRYSLER MS 11655, CHRYSLER MS 10838, CHRYSLER 68088485AA, CHRYSLER 05127381AB, CHEVRON PSF 9109, CASTROL CHF, BMW 83 29 0 429 576, BMW 82 11 1 468 041, BMW 82 11 0 148 132, BMW 81 22 9 407 758, BMW 54 34 7 117 733, BMW 54 34 0 394 395, BMW 54 34 0 392 235, BENTLEY TH 5000, BENTLEY RH 5000, AGIP CHF |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ontstekings-/ Startschakelaar
| Relaisfunctie | Ontstekings-/ Startschakelaar |
| Voor OE nummer | 7752313 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF TE-ML 09B, ZF TE-ML 02K, VOLVO 8713089, VOLKSWAGEN G 004 000
| Specificatie | ZF TE-ML 09B, ZF TE-ML 02K, VOLVO 8713089, VOLKSWAGEN G 004 000, VOLKSWAGEN TL 52 146, OPEL B 040 0070, MAN M 3289, GM B 040 0070, FIAT 9.55550-AG3, BMW 81 22 9 407 758 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Motorruimte, Klem 30, Klem 87
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, voor katalysator, Regelsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| TecDoc-motornummer | 20936, 21115 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
| Capaciteit | 12V 100Ah |
| Koudstartstroom (EN tenzij anders aangegeven) | 830 EN |
| Afmetingen (LxBxHxTH) | 353x175x190x190 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Bodembevestiging | B13 |
| Netto gewicht | 21,92 kg |
| EAN | 8717545593820 |
| In kofferruimte |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Voor, Mat
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| DIN / ISO | 17386 |
| Montagetijd van (in uren) | 1,5 |
| Hoogteverstelling tot [cm] | 65 |
| Hoogte verstelling van [cm] | 40 |
| Voor voertuigbreedte tot [m] | 2,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Mat, zwart |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Aanhanginrichting | Met automatische uitschakelbare parkeerhulp |
| Weergave | Zonder afbeelding |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Reikwijdte van [m] | 0,1 |
| Reikwijdte tot [m] | 1,7 |
| Parameter programmering , PPS (parkeerhulp) | Met parameter programmering, PPS |
| Active parkeersensoren | Activering via achteruitrijversnelling, Activering optioneel via schakelaar, Met stomschakelfunctie voor radio, Met akoestische waarschuwfunctie |
| Sensorstraalhoek parkeerhulp | Sensor-straalhoek |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Aantal sensoren | 4 |
- -9%
FPM (Fluor-Kautschuk), zwart
| Vereist aantal stuks | 16 |
| TecDoc-motornummer | 20936, 21115 |
| Blokkenscheiding | |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PSA B71 2296, GM LL-B-025 (Diesel), FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2
| Bruto gewicht [kg] | 0,975 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2296, GM LL-B-025 (Diesel), FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, BMW LL-01 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 74 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
