Zoekresultaten "DG"
Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
WIELRAND UNIVERSEEL
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
| Lengte 1 [mm] | 1250 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Plaattype | Wiellooprand |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Verwerking | In te korten |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Hoogte 1 [mm] | 20 |
| Breedte 1 [mm] | 50 |
| Pasvorm | Universeel |
| Aantal portieren | 3/5, 2/4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
75W-80, geel, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-5 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-T2, GM dexos 2, VW 502.00, MB 226.5
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 19 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 76 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, wit
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Achteras
| Nettogewicht [kg] | 0,12 |
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor mistachterlicht, voor achterlicht, 21/4, Kogellamp
| Lichtfunctie | Voor mistachterlicht, voor achterlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 (3+4), SAE J1703, Fles, DOT 4
| Bruto gewicht [kg] | 0,609 |
| DIN / ISO | ISO 4925 (3+4) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4, DOT 3 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025, GM LL-A-025 |
| Specificatie | Renault RN0700, MB 229.3, MB 226.5, BMW Longlife-01, API SN/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Volvo 97312 |
| Vrijgave van de fabrikant | SCANIA STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360, MIL-PRF-2105E, MIL-L-2105D, Iveco, DTFR 12B140, DAF, Arvin Meritor 076-N, API MT-1, API GL-5, API GL-4, API GL-3 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), groen
| Vereist aantal stuks | 24 |
| Binnendiameter [mm] | 8,8 |
| Buitendiameter [mm] | 12,2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9,7 |
| Kleur | Groen |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 77 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | PREMIUM *** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 72 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 1,3 |
| Kopdiameter | 15 |
| Lengte 2 [mm] | 14 |
| Inbouwdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 (5.1, 4+3), SAE J1703, Fles, DOT 5.1
| Bruto gewicht [kg] | 0,618 |
| DIN / ISO | ISO 4925 (5.1, 4+3) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1, DOT 4, DOT 3 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Gewicht [g] | 1,2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Achteras, ATE
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Remsysteem | ATE |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SJ/CG-4, API CH-4, API CF, ACEA E2
| Specificatie | API SJ/CG-4, API CH-4, API CF, ACEA E2, ACEA A3/B3, ACEA A2/B2, Volvo VDS, Allison C-4, MAN 271, MTU type 2, Mack EO/L, MB 228.1 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
BMW Longlife-04, VW 502.00, API SP, API CF
| Specificatie | BMW Longlife-04, VW 502.00, API SP, API CF, PSA B71 2296, ACEA C3, Renault RN0700 / 071, GM dexos 2, VW 505.00, MB 229.31, Ford WSS-M2C917-A, VW 505.01 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55550-AV2, Ford WSS-M2C924-A, Hyundai SP IV, Honda ATF DW-1
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
