Zoekresultaten "DB"
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Synthetisch, Jerrycan, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -28%
Synthetisch, Fles, DOT 5.1
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -25%
Synthetisch, Fles, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 0,45 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -25%
Synthetisch, Jerrycan, DOT 5.1
| Gewicht [kg] | 5,6 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -29%
Synthetisch, Jerrycan, DOT 4
| Gewicht [kg] | 22,47 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -31%
Synthetisch, Fles, DOT 3
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
- -25%
Synthetisch, Fles, DOT 4+
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4+ |
- -25%
Synthetisch, Fles, DOT 3
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Inhoud [liter] | 0,45 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
- -25%
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 24 |
| Gewicht [kg] | 0,164 |
| Hoogte [mm] | 3,7 |
| Diameter [mm] | 51,5 |
| Lengte [mm] | 8,1 |
| Breedte [mm] | 6 |
- -12%
Aan passagierszijde, Aan de bestuurderszijde, Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing
| Bouwjaar vanaf | 09-1982 |
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde, Aan de bestuurderszijde |
| Aantal portieren | 5 |
| Bouwjaar tot | 06-1984 |
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
- -36%
Achter, Beugel wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 350 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 14 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Metal |
- -60%
21/5, P21/5W, BAY15d
| Bouwjaar tot | 07-1984 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
Aan passagierszijde, Aan de bestuurderszijde, Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde, Aan de bestuurderszijde |
| Bouwjaar vanaf | 09-1982 |
| Bouwjaar tot | 06-1984 |
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -36%
Aan de bestuurderszijde, Aan passagierszijde, Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde, Aan passagierszijde |
| Blokkenscheiding | |
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -49%
Voor, Achter, P21W
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -61%
Doos, Vooras, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,6 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,67 |
| Lengte [mm] | 62 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 15 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 56 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20107, 20034 |
- -40%
Achter, Voor, P21W
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Aan de bestuurderszijde, Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, U
| Bouwjaar vanaf | 09-1982 |
| Bouwjaar tot | 06-1984 |
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -40%
B23E, 1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Motorcode | B23E |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 24 |
| Gewicht [kg] | 0,162 |
| Hoogte [mm] | 57,5 |
| Diameter [mm] | 52,3 |
| Lengte [mm] | 28,5 |
| Breedte [mm] | 77 |
- -49%
Aan beide zijden, Haakbevestiging, Flat blade wisserblad, Zonder ingebouwde wis/was sproeier
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 400 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
- -47%
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -23%
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | ALTERNATIVE CONNECT UPGRADE |
- -36%
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 6,72 |
| Voor OE nummer | 1354110 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 453 |
| Netbreedte [mm] | 814 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -23%
Kogellamp, R5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -49%
R5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -23%
60/55, H4, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
- -65%
