Zoekresultaten "C20"
| Mot.AXR | |
| Systeem | PM 2 & 3 (euro 3 & 4) |
| Mot.ATD | |
| Systeem | PM 2 (euro 3) |
| KBA nummer (D) | 30, 31, 36, 37, 42, 44-48 & 67-70 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Voor, Mat
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| DIN / ISO | 17386 |
| Montagetijd van (in uren) | 1,5 |
| Hoogteverstelling tot [cm] | 65 |
| Hoogte verstelling van [cm] | 40 |
| Voor voertuigbreedte tot [m] | 2,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Mat, zwart |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Aanhanginrichting | Met automatische uitschakelbare parkeerhulp |
| Weergave | Zonder afbeelding |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Reikwijdte van [m] | 0,1 |
| Reikwijdte tot [m] | 1,7 |
| Parameter programmering , PPS (parkeerhulp) | Met parameter programmering, PPS |
| Active parkeersensoren | Activering via achteruitrijversnelling, Activering optioneel via schakelaar, Met stomschakelfunctie voor radio, Met akoestische waarschuwfunctie |
| Sensorstraalhoek parkeerhulp | Sensor-straalhoek |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Aantal sensoren | 4 |
- -9%
C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Halogeen, H1, P14.5s
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SN, C3, VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM
| Bruto gewicht [kg] | 0,976 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM, FORD WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-T2, FIAT 9.55535-S2, FIAT 9.55535-GH2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-04 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
SN, C3, VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM
| Bruto gewicht [kg] | 3,692 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM, FORD WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-T2, FIAT 9.55535-S2, FIAT 9.55535-GH2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-04 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H6W, BAX9s
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | Xenon HID WS |
- -57%
Inbouw aan zijkant, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B00
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 85 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Halogeen, H1
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Xenon, H7, Halogeen
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Halogeen, H1, P14.5s
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Halogeen, H1, P14.5s
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -33%
Inbouw aan zijkant, wit, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Oranje, Kogellamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Halogeen, Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| TecDoc-motornummer | 15473 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Xenon, D2S (gasontladingslamp), Doos
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® CLASSIC |
- -32%
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Naafbehuizing, Silicoon, Met pakking, Met leiding
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Diameter [mm] | 4 |
| Connectorhuisuitvoering | Naafbehuizing |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding, Met busbehuizing |
| Korte uitvoering | |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 2,5 |
| Gehoekte uitvoering |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
