Zoekresultaten "C-Klasse W203"
Gloeilampfitting, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zilver, Aluminium
| Kleur | Zilver |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 2 |
- -14%
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -52%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -41%
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 19 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Iridium |
- -48%
Filter insert
| Diameter 1 [mm] | 77 |
| Breedte [mm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 250 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
| Aantal | 1 |
- -55%
HB3, Halogeen, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Met ingebouwde ABS sensor
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 136 |
| Aantal wielbouten | 5 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
| Aantal adapters | 8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -27%
Schijfremmen
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 90 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
A-vormig, Koper
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 017.655 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 16 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Aansluituitvoering M4
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M4 |
- -27%
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 46 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -24%
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -30%
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 350 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 14 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-40, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos2, Fiat 9.55535-S2 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-30, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, Chrysler MS 11106, BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 4,585 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 332 |
| Breedte [mm] | 189 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432370 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628603 |
- -41%
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 530 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 88 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 149 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
