Zoekresultaten "Ba7s"
- -25%
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -52%
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
- -41%
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 300 |
| Lengte (inch) | 12 |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
IKH20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IKH20TT |
| Brutogewicht [g] | 52 |
| Gewicht [g] | 49 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 330 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4 x 16, Opschroeffilter, 90915YZZJ4
| Binnendraad [mm] | 3/4 x 16 |
| Inbouwdiameter [mm] | 71,4 |
| Lengte [mm] | 87,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 90915YZZJ4 |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte (inch) | 20 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 65 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 650 |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4E EFB |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 494 |
| Breedte [mm] | 84 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, A
| Lengte [mm] | 650 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Passende adapter | A |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 19 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 28 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 18 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 16 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -27%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 281 |
| Breedte [mm] | 168 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 346 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -45%
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 223 |
| Hoogte [mm] | 36 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bougieschacht bobine, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -44%
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 151 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Nettogewicht [g] | 274 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 64 |
| Diameter 2 [mm] | 70,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,8 |
| Hoogte [mm] | 86,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 99-875-005
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 48 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 440 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Componentennummer | BSG 99-875-005 |
| Pooluitvoering | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
