Zoekresultaten "N13"
WSS-M2C937-A, VW 503 01 ., Fiat 9.55535-M2, API SQ
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C937-A, VW 503 01 ., Fiat 9.55535-M2, API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Porsche A40, Nissan Genuine Perf, MB-Approval 229.5, MB-Approval 229.3, Longlife-01 |
| Specificatie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-40 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| 12 V | |
| 5W | |
| Fitting W2 | |
| 1x9 | |
| 5D | |
| W5W | |
| Instapverlichting | |
| Portierverlichting | |
| Opbergvakverlichting | |
| Kofferbakverlichting |
Synthetisch, Jerrycan, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -28%
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -36%
Silicoon, Tube, zwart
| Temperatuurbereik tot [°C] | 300 |
| Inhoud (ml) | 70 |
| TecDoc-motornummer | 21115, 20936 |
| Materiaal | Silicoon |
| Bundeltype | Tube |
| Kleur | Zwart |
- -19%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -20%
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Dikte [mm] | 2 |
- -23%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, P21W, Blisterverpaking
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -61%
Gloeilamp technologie, P21W, BA15s
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Achter, W5W
| Modeljaar tot | 2011 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -57%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -22%
SCANIA STO 1:0, MAN 342 Type M3, MAN 342 Type M2, MAN 342 Type M1
| Specificatie | SCANIA STO 1 |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -82%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -36%
Synthetisch, Fles, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 0,45 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -25%
Silicoon, Tube, zwart
| Temperatuurbereik tot [°C] | 300 |
| Inhoud (ml) | 80 |
| TecDoc-motornummer | 21115, 20936 |
| Materiaal | Silicoon |
| Voor OE nummer | 11121262571 |
| Bundeltype | Tube |
| Kleur | Zwart |
- -19%
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
Synthetisch, Jerrycan, DOT 4
| Gewicht [kg] | 22,47 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -31%
Synthetisch, Fles, DOT 3
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
- -25%
Synthetisch, Fles, DOT 4+
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4+ |
- -25%
Synthetisch, Fles, DOT 3
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Inhoud [liter] | 0,45 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
- -25%
PSA B71 2300, VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700
| Bruto gewicht [kg] | 0,987 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2300 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.3 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -69%
PSA B71 2300, VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700
| Bruto gewicht [kg] | 4,635 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2300 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.3 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -57%
PSA B71 2300, VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700
| Bruto gewicht [kg] | 3,936 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2300 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.3 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -65%
- -44%
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -50%
SAE J 1703 F, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 Class 4
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Lengte [mm] | 95 |
| Specificatie | SAE J 1703 F, FMVSS 116 DOT 4 |
| DIN / ISO | ISO 4925, ISO 4925 Class 4 |
| Breedte [mm] | 58,0 |
| Bundeltype | Fles |
| Hoogte [mm] | 174 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
ISO 4925, Fles, FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F
| Hoogte [mm] | 225 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
