Zoekresultaten "N07"
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met moer, Gegalvaniseerd, M6 x 1
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| DIN / ISO | 71802 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M6 x 1 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M6 x 1 |
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -48%
Zak, Voor, Midden
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 21 |
| Gewicht [kg] | 0,002 |
| Inbouwplaats | Voor, Midden, Achter |
| Dikte [mm] | 8,5 |
| Breedte [mm] | 8,5 |
| Hoogte [mm] | 0 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met synthetisch vet
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 198 |
| Draagarmvorm | Driehoeksdraagarm |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | VKDS 822001 B |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met synthetisch vet, VKDY 812001
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Artikelnummer paar | VKDY 812001 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met synthetisch vet, VKDY 812000
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Artikelnummer paar | VKDY 812000 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Nissin
| Gewicht [kg] | 1,88 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Breedte [mm] | 159 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Nissin |
| WVA-nummer | 23420 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82507400 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P14.5s
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -63%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P43t, 60/55, H4
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
P43t, 60/55, H4
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aanvullende informatie | Plus 90 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R5W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
75/70, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 75/70 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Trucklight Maxlife WS |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DIN 71802, M6, Met linkse schroefdraad
| Gewicht [kg] | 0,026 |
| DIN / ISO | DIN 71802 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Buitendraad [mm] | M6 |
| Lengte 1 [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Binnendraad [mm] | M6 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Halogeen, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W3W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Nettogewicht [kg] | 6,25 |
| Breedte [mm] | 310 |
| Hoogte [mm] | 1200 |
| Lengte [mm] | 140 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Diameter 2 [mm] | 132 |
| Nettogewicht [kg] | 0,46 |
| Diameter 1 [mm] | 127 |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Breedte [mm] | 140 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Roestvrij staal
| Diameter 2 [mm] | 132 |
| Nettogewicht [kg] | 0,3493 |
| Diameter 1 [mm] | 127 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 470 |
| Breedte [mm] | 80 |
| Materiaal | Roestvrij staal |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Diameter 2 [mm] | 132 |
| Nettogewicht [kg] | 0,46 |
| Diameter 1 [mm] | 127 |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Breedte [mm] | 140 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4 1/8, Aluminium/staal
| Nettogewicht [kg] | 0,39 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Diameter [mm] | 104,5 |
| Diameter (inch) | 4 1/8 |
| Lengte [mm] | 150 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Materiaal | Aluminium/staal |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
