Zoekresultaten "N 91"
******5N*F*000001, Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | ******5N*F*000001 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 540 |
| Diameter 1 [mm] | 56 |
| Diameter 2 [mm] | 36 |
| Veersoort | Voor voertuigen met schroefvering |
| Lengte 2 [mm] | 359 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Rusland, 1KU, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar vanaf | 01-2017 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Landuitvoering | Rusland |
| Dikte [mm] | 16,4 |
| Voor PR nummer | 1KU |
| Hoogte 1 [mm] | 61,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 56,2 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 1KU, Rusland, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar vanaf | 01-2017 |
| Voor PR nummer | 1KU |
| Breedte [mm] | 123 |
| Landuitvoering | Rusland |
| Dikte [mm] | 16,4 |
| Hoogte 1 [mm] | 61,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 56,2 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde, Na katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| TecDoc-motornummer | 22452 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, voor katalysator
| Geleidingswaarde | 5 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573, 20734 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 740 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE only: 03C105209AF, 03C105209AG, Met oliepompketting, Met schroeven
| Bouwjaar tot | 11-2008 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Voor fabrikant | OE only |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliepompketting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aantal schakels | 54, 130 |
| Kettingtype | Geruisloze ketting, Gesloten ketting |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| TecDoc-motornummer | 20734 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Bouwjaar tot | 10-2008 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Steunveer, 22x1,5, Met adapter, Met afdichtring
| Veervorm | Steunveer |
| Schroefdraadmaat | 22x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter, Met afdichtring |
| Hoeveelheid | Set |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met asdichtring krukas, Met kettingspanner, Met draagrails
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met asdichtring krukas, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met pakking voor regelmodule |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
20 mm
| Aantal contactpunten (pins) | 2 |
| TecDoc-motornummer | 22452 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Netlengte [mm] | 190 |
| Netbreedte [mm] | 75 |
| Netdiepte [mm] | 46 |
| Ribbenaantal | 11 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB4, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, Bi-Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, Bi-Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, Bi-Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versn., Filter insert, DQ250 (DSG6)
| Aandrijving | Voor versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versn. |
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | DQ250 (DSG6) |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
- -50%
W16W
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, P21W, BA15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bi-Xenon, Halogeen, H7
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, P21W, BA15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Distributieketting, Kunststof, Voor
| Motorsturing | Distributieketting |
| Koppelingvoeringmateriaal | Kunststof |
| Bouwjaar tot | 05-2015 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734, 26573 |
| Blokkenscheiding | |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Kunststof |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Bouwjaar tot | 05-2015 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734, 26573 |
| Blokkenscheiding | |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal tanden | 36 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Tandketting
| Bouwjaar tot | 05-2015 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734, 26573 |
| Blokkenscheiding | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
- -42%
Bi-Xenon, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Modeljaar vanaf | 2011 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
Bi-Xenon, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Modeljaar vanaf | 2011 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Ketting, Aanvoerzijde, Hydraulisch
| Aandrijving | Ketting |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Bouwjaar tot | 05-2015 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aantal tanden | 36 |
- -24%
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Componentennummer | BSG 90-230-001 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| TecDoc-motornummer | 20734, 26573, 22452 |
| Bouwjaar tot | 05-2015 |
| Blokkenscheiding | |
| Aantal tanden | 36 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
