Zoekresultaten "ME-8"
Opschroeffilter, M12x1,5, OCS 3
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,10 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 70 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 87 |
| Hoogte [mm] | 100,0 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 3 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achter, Bovenaan, Achteras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Bovenaan, Achteras rechts |
| Lengte [mm] | 343 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 37793 |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 51,5 |
| Gewicht [kg] | 3,720 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 340 |
| Lengte 2 [mm] | 509 |
| Artikelnummer paar | G8288 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK291, MK485 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 48, 39 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Keramische gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,8 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 86,5 |
+Line Original, PAG 46, CVC, R 134a
| Kwaliteit | +Line Original |
| Riemschijf-Ø [mm] | 108,0 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 11,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 77,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | +20 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70,0 |
| Aantal groeven | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | +20 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 82,0 |
| Aantal groeven | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, C 29 939, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 409 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter [mm] | 134 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 188 |
| Buitendiameter [mm] | 163 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor artikelnummer | C 29 939 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 77 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Koppelstang, 818 0168 10
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Artikelnummer paar | 818 0168 10 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang, 818 0167 10
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Artikelnummer paar | 818 0167 10 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubberlager
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuingeplaatst stuur, Aluminium, 821 0778 10
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 821 0778 10 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuingeplaatst stuur, Aluminium, 821 0780 10
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 821 0780 10 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5 A
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 A |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 380 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5 A
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 A |
| Conusafmeting [mm] | 12,7 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5
| Conusafmeting [mm] | 18,3 |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M16x1,5 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1:8, M12x1.5, Met toebehoren
| Lengte [mm] | 88 |
| Conushelling | 1 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 13 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -51%
Rubberlager, voor driehoeksdraagarm
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Voor OE nummer | 2023302707, 1703300207, 2023302607, 1703300107 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 585 |
| Lengte 2 [mm] | 369 |
| Aantal per as | 1 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 585 |
| Lengte 2 [mm] | 369 |
| Aantal per as | 1 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 607 |
| Lengte 2 [mm] | 394 |
| Aantal per as | 1 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 39 |
| Lengte 1 [mm] | 585 |
| Lengte 2 [mm] | 348 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 12 |
| Aantal per as | 1 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1:5, Driehoeksdraagarm, M14x1,5, Met toebehoren
| Conushelling | 1 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Diameter [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 18,5 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | JTC1103 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, M14x1,5, Zonder toebehoren, JTC1105
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Lengte [mm] | 333 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Artikelnummer paar | JTC1105 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
