Zoekresultaten "K100"
Stoffilter
| Nettogewicht [g] | 54 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 43,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,0 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 410,0 |
| Breedte [mm] | 151 |
| Hoogte [mm] | 17,0 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, voor voertuigen zonder airco
| Nettogewicht [g] | 43 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 34,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,50 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 329,0 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 17,0 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, LAK 31, LAO 31
| Nettogewicht [g] | 77 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 29,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 280,0 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 24,0 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 31 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | LAO 31 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Nettogewicht [g] | 72 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,20 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 290,0 |
| Breedte [mm] | 226 |
| Hoogte [mm] | 17,0 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, LAK 490, LAO 490
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,50 |
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 21,00 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 193,0 |
| Breedte [mm] | 211 |
| Hoogte [mm] | 29,0 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 490 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | LAO 490 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, LAK 45
| Nettogewicht [g] | 64 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 40,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,1 |
| Vervangen na [km] | 20000 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 386,0 |
| Breedte [mm] | 146 |
| Hoogte [mm] | 27,0 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 45 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Nettogewicht [g] | 61 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 42,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,5 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 410,0 |
| Breedte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 25,0 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Nettogewicht [g] | 76 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,20 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 213,0 |
| Breedte [mm] | 199 |
| Hoogte [mm] | 19,5 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, LA 31, LAO 31
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 29,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Nettogewicht [g] | 152 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 284,0 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 24,0 |
| Basisversie (art.nr.) | LA 31 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | LAO 31 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, LA 45
| Verpakkingshoogte [cm] | 40,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,5 |
| Nettogewicht [g] | 154 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 394,0 |
| Breedte [mm] | 154 |
| Hoogte [mm] | 24,0 |
| Basisversie (art.nr.) | LA 45 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Links achter
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Lengte [mm] | 1478, 1490 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter
| Inbouwplaats | Links achter |
| Lengte [mm] | 1742 |
| Artikelnummer paar | 106948 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Lengte [mm] | 1876 |
| Artikelnummer paar | 106947 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1" - 14 UNF, Opschroeffilter, Met pakkingen
| Maat van inwendige schroefdraad | 1" - 14 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Hoogte [mm] | 19 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 512 |
| Breedte [mm] | 112 |
| Hoogte [mm] | 36 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 412 |
| Breedte [mm] | 146 |
| Hoogte [mm] | 25 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/1" - 14 UNS, Opschroeffilter, Met afdichtring, Metaal
| Maat van inwendige schroefdraad | 1/1" - 14 UNS |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 232 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Diameter o-ring [mm] | 103 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Rechts achter
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Lengte [mm] | 1460 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 512 |
| Breedte [mm] | 112 |
| Hoogte [mm] | 36 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 420 |
| Breedte [mm] | 152 |
| Hoogte [mm] | 17 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 329 |
| Breedte [mm] | 189 |
| Hoogte [mm] | 17 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 1/4" - UNS - 2B, met waterafscheider, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 1 1/4" - UNS - 2B |
| Filter type | Met waterafscheider, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 221 |
| Buitendiameter [mm] | 112 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Afmetingen in acht nemen |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Stoffilter, 1 H0 819 644
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 247 |
| Gewicht [g] | 176 |
| Filter type | Stoffilter |
| Voor OE nummer | 1 H0 819 644 |
| Lengte [mm] | 280 |
| Breedte [mm] | 205 |
| Hoogte [mm] | 25 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Carbon filter, 8L0091800
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 388 |
| Gewicht [g] | 300 |
| Filter type | Carbon filter |
| Voor OE nummer | 8L0091800 |
| Lengte [mm] | 279 |
| Breedte [mm] | 207 |
| Hoogte [mm] | 25 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, pollenfilter
| Filter type | Carbon filter, pollenfilter |
| Lengte [mm] | 279 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 25 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 280 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 25 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 415 |
| Breedte [mm] | 153 |
| Hoogte [mm] | 18 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 338 |
| Breedte [mm] | 193 |
| Hoogte [mm] | 18 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 412 |
| Breedte [mm] | 144 |
| Hoogte [mm] | 25 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
