Zoekresultaten "K10"
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, DOT 4 LV
| Let op de serviceinformatie | |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
- -33%
C5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -10%
UV-bestendig, Oliebestendig, Solvent-bestendig, Meter
| Chemische eigenschappen | UV-bestendig, Oliebestendig, Solvent-bestendig |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Hoeveelheid | Meter |
| Bundeltype | Ring |
| Buigradius [mm] | 8 |
| Wandsterkte [mm] | 0,15 |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 4,3 |
| Buitendiameter [mm] | 7,3 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R-118-02 |
| Controleteken | FMVSS 302, UL94 V2 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Gesloten | |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Materiaal | Polyamid 6 |
- -59%
Oliebestendig, zwart
| Sleutelwijdte | 7 |
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Voor leidingdiameter [mm] | 3 |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Recht |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
- -62%
Oliebestendig, zwart
| Sleutelwijdte | 7 |
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Recht |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
- -65%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen), Recht
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Slangdiamter [mm] | 3 |
| Buisdiameter [mm] | 4,5 |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
| Vorm | Recht |
- -72%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen), Recht
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Slangdiamter [mm] | 4 |
| Buisdiameter [mm] | 4,5 |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
| Vorm | Recht |
- -72%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen), Recht
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Vorm | Recht |
- -77%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen)
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Buisdiameter [mm] | 4,5 |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
- -64%
Liter, Vat
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Vat |
| Aantal | 60 |
| Inhoud [liter] | 64 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -34%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -57%
Werkkontakt, Met houder
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60501035 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
- -9%
VW 501 14 (TL 766-Z), Skoda 501 14 (TL 766, Seat 501 14 (TL 766-, GM Europe GMW 3356
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 14 (TL 766-Z), Skoda 501 14 (TL 766, Seat 501 14 (TL 766-, GM Europe GMW 3356, BMW QV 34 001, Audi 501 14 (TL 766 |
| Vrijgave van de fabrikant | SAE J 1703/J 1704, ISO 4925 Class 6, FMVSS 116 DOT 3, 116 DOT 4 |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
- -13%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Type versnellingsbak | 0A4 (MQ250) |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Type versnellingsbak | 0A4 (MQ250) |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Type versnellingsbak | 0A4 (MQ250) |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Type versnellingsbak | 0A4 (MQ250) |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Type versnellingsbak | 0A4 (MQ250) |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Dikte [mm] | 2 |
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
