Zoekresultaten "K 10"
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 1,63 |
| Dikte [mm] | 1,63 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 82,3 |
- -20%
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06H 109 021 K, Aanvoerzijde
| Voor OE nummer | 06H 109 021 K |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06H 109 021 K, Aanvoerzijde
| Voor OE nummer | 06H 109 021 K |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
- -41%
- -33%
Aluminium
| Dikte [mm] | 45 |
| Breedte [mm] | 89 |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte [mm] | 138 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, A SL
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M10x1, bruin
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,55 |
| Druk (bar) tot | 0,85 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 730 |
| Breedte [mm] | 11,5 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -62%
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, 06E 906 051 K, Lagedruk zijde, D-vorm
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Voor OE nummer | 06E 906 051 K |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
059 109 021 BP, voor cilinder 1 - 3, Aanvoerzijde
| Voor OE nummer | 059 109 021 BP |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 1 - 3, Aanvoerzijde |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
059 109 021 BP, voor cilinder 1 - 3, Aanvoerzijde
| Voor OE nummer | 059 109 021 BP |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 1 - 3, Aanvoerzijde |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
- -42%
Vooras rechts, Binnen, Vooras links, Achter
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Binnen, Vooras links, Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14-32047-01, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,67 |
| Enkel in combinatie met | 14-32047-01 |
| Aantal gaten | 3 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 80,5 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak met dubbele koppeling, voor natte koppeling
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Koppelingsuitvoering | Voor natte koppeling |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
- -21%
M20x1,5
| Steek wielbouten (mm) | 94 |
| Aantal boringen | 6 |
| Gatdiameter [mm] | 10 |
| Lengte [mm] | 653 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 98 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 108 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 53 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11 x 1,5, Staal, Binnen veeltandig
| Aantal schroeven | 10 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M11 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met zekeringsplaat |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 81 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 70 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 83 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Simplex
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 58 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Distributiekettingdimensie | G68HR, G68HP |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking cilinderkopdeksel, Met ontluchtingsklep, Met schroeven, Met afsluitdeksel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking cilinderkopdeksel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep, Met schroeven, Met afsluitdeksel |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Chroom-Mangaan-Nikkelstaal
| Lengte [mm] | 96,3 |
| Materiaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal |
| Klepschijfdiameter [mm] | 31,5 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 7 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Bi-metaal, Chroom Siliciumstaal
| Lengte [mm] | 100,5 |
| Materiaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Bi-metaal |
| Klepschijfdiameter [mm] | 26 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Klepsteelmateriaal | Chroom Siliciumstaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
